reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a czy zaczęłyście już przybierać na wadze? To moja pierwsza ciąża i jestem zupełnie zielona. Ze względu na częste wymioty, które nadal czasami aie utrzymują, na początku bardzo schudłam, a dzisiaj jak zobaczyłam 1,5 kg na plusie to się autentycznie ucieszyłam bo jestem w 15 tygodniu, a brzuszka prawie w ogóle 😃
 
Cześć. Jestem tu nowa. W chwili obecnej jestem w 13 +2 tygodniu ciąży. Jestem po badaniu prenatalnych sanco. Będę miała córeczkę. Mam pytanie czy też borykacie się ze wzdeciami. U mnie trwają już prawie miesiąc, zawsze po jedzeniu. Czy macie problemy z krwiakami i mocnymi bólami przed ich pojawieniem się i plamieniem jak się oczyszczają?
 
Awkward Season 4 GIF by The Office

Przyszłam na przeszpiegi :D

O kurła już połowkowe za rogiem no ładnie. Jak ten czas zasuwa. Ja dopiero jutro mam prenatalne :)
 
Ja mam już spory brzuszek i prawie 3 kg na plusie. Jestem w 16 tygodniu. Lecę na sterydach więc wiedziałam że waga poleci do góry szybko [emoji1787]
Dziewczyny, a czy zaczęłyście już przybierać na wadze? To moja pierwsza ciąża i jestem zupełnie zielona. Ze względu na częste wymioty, które nadal czasami aie utrzymują, na początku bardzo schudłam, a dzisiaj jak zobaczyłam 1,5 kg na plusie to się autentycznie ucieszyłam bo jestem w 15 tygodniu, a brzuszka prawie w ogóle [emoji2]
Cześć. Jestem tu nowa. W chwili obecnej jestem w 13 +2 tygodniu ciąży. Jestem po badaniu prenatalnych sanco. Będę miała córeczkę. Mam pytanie czy też borykacie się ze wzdeciami. U mnie trwają już prawie miesiąc, zawsze po jedzeniu. Czy macie problemy z krwiakami i mocnymi bólami przed ich pojawieniem się i plamieniem jak się oczyszczają?
Ja miałam krwiak ale nie plamiłam. Sam się wchłania bez plamienia i krwawienia. Ale biorę duże dawki progesteronu. To pomaga chyba.
 
Dziewczyny, a czy zaczęłyście już przybierać na wadze? To moja pierwsza ciąża i jestem zupełnie zielona. Ze względu na częste wymioty, które nadal czasami aie utrzymują, na początku bardzo schudłam, a dzisiaj jak zobaczyłam 1,5 kg na plusie to się autentycznie ucieszyłam bo jestem w 15 tygodniu, a brzuszka prawie w ogóle 😃
u mnie 13+4 i też nic nie przytyłam, chociaż brzuszek powoli się zarysowuje. Jeszcze się doczekamy kg na + i pięknych dużych brzuszków. 😄🤩
 
Dziewczyny, a czy zaczęłyście już przybierać na wadze? To moja pierwsza ciąża i jestem zupełnie zielona. Ze względu na częste wymioty, które nadal czasami aie utrzymują, na początku bardzo schudłam, a dzisiaj jak zobaczyłam 1,5 kg na plusie to się autentycznie ucieszyłam bo jestem w 15 tygodniu, a brzuszka prawie w ogóle 😃
Ja narazie spadłam z wagi 5kg od początku ciazy i teraz się utrzymuje 😅 bo średnio u mnie z jedzeniem a na początku nawet z piciem wody. Ale brzuch za to rosnie w zastraszajacym tempie także lekarz się śmieje, że maluch zabiera sobie sam wszystko co potrzebuje a ja tymczasowo mogę się cieszyć szczuplejszymi nogami🤪
 
reklama
Hej dziewczyny, jak się ogólnie czujecie? Ja przyznam szczerze, po pierwszych ciężkich trzech miesiącach (z co prawda znacznym polepszeniem samopoczucia pod koniec 3 miesiąca), liczyłam na to, że 4 miesiąc to będzie bajka, powróci energia itp. A ja z kolei, im dalej, tym coraz gorzej się czuję :( jak jest u was?
 
Do góry