reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Śliczne te ubranka zwłaszcza te z prosiaczkiem :tak:
Do brodawek to nie mam pojęcia co kupić bo tego teraz w pierony:eek: A do szpitala mam majtki jednorazowe, podkłady i podpaski bella i myślałam że styknie:tak: Ale teraz już nie wiem:no:
Co do kosmetyków dla siebie to też zakupię raczej te podróżne małe bo mniej miejsca zajmują :tak:
 
reklama
Emotion ciuszki super, szczególnie te z prosiaczkiem :D.Co do siateczkowych majtasów poporodowych u mnie sie totalnie nie sprawdziły i używałam zwykłych bawełnianych i wyrzucałam.Tyle że ze mnie jakoś dużo sie nie lało.

Mamba ja na brodawki polecam tez bepanthen albo po prostu smarowanie mlekiem z piersi i zostawienie do wyschniecia.Sama spróbujesz i zobaczysz co Ci odpowiada.
 
emotion super zakupy! te lilipucie rozmiary <3

wrzucam swoje dzisiejsze łowy, prezenty od moich rodziców. u mnie w rodzinie panuje taka tradycja, że wózek kupuje dziadek, my kupiliśmy sami więc chyba chciał nam odbić ;-)


poopisuję łopatologicznie, bo wysyłam link mojej znajomej, która właśnie zaciążyła, a jeszcze zielona :-D

kojec "na później"
3b1c4e25.jpg


leżaczko-bujaczek
da5e9a6d.jpg


wanienka (jest też stelaż, taki zwykły biały, ale nie chciało mi się go rozkładać)
20d13539.jpg


laktator elektryczny
467565a1.jpg


komplet pościelowy "na później" + termos na butelkę w gratisie
f34aec55.jpg


zapasowa poszewka
6fff9cbc.jpg


prześcieradełka
78ce4a30.jpg


kocyki
68672a68.jpg


ręczniczki z kapturkiem do kąpieli
833dd6f9.jpg


rożek
f54891e0.jpg


nożyczki i termometr do wanienki
f1654a48.jpg


dwa "zestawy startowe" buteleczka + smoczek + pojemniczek na smoczek, przypinka do smoczka, szczotka do włosów z naturalnego włosia, duża butelka do przechowywania pokarmu
0a0c402a.jpg
 
skarpetki
a96da6d3.jpg


pajac "62"
9314aae9.jpg


komplet "62"
3455c29f.jpg


komplet "62"
78bf44e1.jpg


śpiochy "62"
c8ea573b.jpg


kaftaniki "62"
35770bed.jpg


bodziaki "68"
0571ebce.jpg


pajac "68"
d61fe43a.jpg


komplet "68"
7224f48b.jpg


komplet "68"
8d38df4d.jpg



651973dc.jpg


bodziaki "68"
4d0c4b22.jpg


tetra - 10 sztuk białej, 15 sztuk kolorowej
ed9b061d.jpg
 
Ostatnia edycja:
emotion - super zakupy, zwłaszcza prosiaczek wymiata

emotion-piękne ciuszki :tak: będziesz miała małą strojnisię ;-)
sonka- mi na brodawki bephanten nie pomagał, ale tak jak napisała lori- trzeba samemu wypróbować bo każdemu coś innego podpasuje :tak: Długo czekałaś na paczkę z raju rodzica?
Zamawiałam u nich pieluszki tetrowe (kolorowe i białe), podkłady, osłonki silikonowe, majtki siateczkowe i smoczek dla lilci, płaciłam od razu przez PayU, dziś minął 4-ty dzień,a nawet maila od nich nie dostałam hmm..

Co do koszul,to wczoraj specjalnie latałam po sklepach w poszukiwaniu jakiejś odpowiedniej no i był wielki problem..
Poszłam też na rynek- nie znalazłam.
Pozostaje chyba allegro i słynne wzorki ze zwierzątkami ;-) ale macie racje,że na tą jedną okazję można zapomnieć o wzorku- ważne,żeby było wygodnie.
ja zamówiłam w piątek albo sobotę, w poniedziałek dostałam maila, że maja 5 dni roboczych (tak jest w regulaminie), a we czwartek przyszło pudło ze wszystkim:-)- tez płaciłam przez PayU od razu i przesyłka kurierska :-)

anć - ale zaszalałaś, super, że miałaś sponsora :-), kupiłam taki sam laktator, bo poprzednio miałam Nuka własnie, tylko starszy model i byłam zadowolona, butelki tez miałam z Nuka i się sprawdziły, więc teraz też mam takie, no i pieluszki mamy podobne :-)

jutrzenka - no własnie mi ten bephanten jakoś specjalnie też nie pomagał, więc pomyślałam, że może któraś ma jakieś doświadczenia z innym dobrym kremem na brodawki
 
reklama
Do góry