reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Dziewczyny, a w jakim rozmiarze zabieracie ciuszki do szpitala?

u mnie w szpitalu potrzebne są tylko ciuszki na wyjście i ja zabieram najmniejsze jaki mam z rozmiaru 56, piszę że najmniejsze to ubranka z różnych firm mimo tej samej metki rozmiarowej różnią się między sobą i to niektóre dość znacznie, a tak jak mimii pisze że dziecko i tak jest mocno skulone więc nawet jak by było większe niż te 3-3,5 kg i dłuższe niż 55cm to i tak się zmieści

a co do fridy to też zamierzam kupić i powiem szczerze że mnie jakoś aż tak nie obrzydza "wciąganie" fluczków, tam naprawdę nie ma szans na wciągnięcie tego do buzi


mam pytanie do mam co zamawiały pieluchy tetrowe na allegro, podeślijcie linka do jakiś sprawdzonych, bo ja ostatnio oglądałam w hurtowni ale tam są tak cienkie że aż w ręce się rozłażą, a zależy mi na takich porządnych, grubych, ma ktoś takie??
 
Marand ja zamawiałam te
PODWÓJNIE TKANE Pieluszki tetrowe pieluchy LUX 10s (2550435824) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Wydaje mi się, że jakościowo są ok, faktycznie są grubsze od tetry, którą zdarzyło mi się widzieć w sklepie. No i cenowo wychodzą atrakcyjnie. Ja jupowałam w paczkach po 10 szt. ale ten sprzedawca ma tez chyba pojedyncze - ogólnie mogę go polecić, ma dość atrakcyjne ceny i bardzo duży wybór art. higienicznych.
 
Ja zabieram ubranka do szpitala bo mogę mieć swoje,a te szpitalne u nas mają chyba ze 20lat i są porozciągane. Ja wzięłam rozm 56 spakowałam i ze 2szt 62cm.Mój starszak urodził się i miał 57cm ,ale leciutko wchodził w ubranka na 56cm .
 
Sonka ja też uważam że problem zniknie jak będzie do wyboru , czy zostawić dziecko zasmarkane, czy mu ulżyć:tak:
Eliana ja również zabieram te najmniejsze ciuszki choć podobno w szpitalu gdzie będę miała cc mają woje które ubierają dzieciakom. No, ale na wszelki wypadek spakuje:tak:
No to ja dzisiaj w rosmannie kupiłam kosmetyki dla malucha miniaturki dla siebie, chusteczki nawilżane i jakieś przybory pt opakowanie na szczoteczkę i takie tam

No i chyba będe miała smarfonika to będę miała możliwość zaglądnięcia tutaj do was w różnych miejscach co mnie bardzo cieszy:tak:
 
Ja do szpitala zabiorę kilka w rozmiarze 56, resztę 62, bo nie wiem, jak duża będzie mała :)
Lenka była idealna do ciuszków w rozmiarze 56, bo jak się urodziła, to miała właśnie 56 :)
Po ostatnim USG podejmę decyzję jaki rozmiar ubranek ze sobą zabrać. Na pewno wezmę ze 2 tetrowe pieluszki.
No i reszta to wiadomo, pampersy, itd.
 
Dzięki wielkie to jednak kupię kilka sztuk w mniejszym rozmiarze, ale jeszcze zadzwonię do szpitala i o wszystko ich wypytam :tak:
 
reklama
Do góry