reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paznokcie

U mnie pazurki super, ale staram się nie zapuszczać zbyt długich - żal mi ale trochę niewygodnie przy małym - tak jak u Sumki - sam się drapie a jeszcze ja go czasem takim długaśnym dziabnęłam. Włosy były super - grubsze, mniej się przetłuszczały, błyszczały, od razu po porodzie tez, ale teraz powoli ten efekt słabnie i niestety wszystko wraca do normy...oby tylko na tej normie (częstsze przetłuszczanie i podniszczone końcówki do podcięcia) się skończyło
 
reklama
U mnie paznokcie mocne jak nigdy, aż żal obcinać! Może to rzeczywiście zasługa oliwki? Włosy na razie do zniesienia- nie gorzej niż wcześniej. Tylko nienawidzę fryzury, którą mam!!!!!! Kretynka chyba głucha była jak jej mówiłam jak ma obciać, a uwierzcie, że nie wymyśliłam nic nadzwyczajnego. W tym tygodniu idę do fryzjerki, którą poleciła mi koleżanka, mam nadzieję, że coś wymyśli sensownego, bo przeżywam katusze jak patrzę w lustro.
 
a ja mam dlugie pazury i obiecalam sobie jak wychodzilam ze szpitala ze jak chociaz raz mala przychacze to zaraz obcinam. i jak dotad ani razu krzywd jej nie zrobilam a odkad mam zelem utwardzone do w ogole sie chyba nie da podrapac bo sa grubsze i mniej ostre wiec juz sie nie boje.
 
Ja przez 4 lata nosiłam akrylki i jak zdjełam przed porodem to paznokcie mi rosną jak zwariowane i mam twarde, ze zastanawiam sie nad sensem ponownego zakładania tipsów :D Ale niestety u mnie się włosy sypią (zaczęły wypadać) i dziąsła mnie bolą (albo zęby) - muszę isć do dentysty !!!! :(
 
Oj zęby to mnie też bolą :) ale kiedy tu do dentysty się wybrać jak ja sama jestem :( Co do akrylów to podobno dobrze zrobione wzmacniają paznokcie moje też odzyskały swoją witalność po tym upiększeniu :)
 
i w moim kierunku dentysta sie kłania:/..mam jedną zaległą dziurkę :-[

co do paznokci- nigdy nie miałam czym się pochwalić - z poł roku miałam akryle..a tak - cały czas krótko.. jedynie po porodzie - tak z miesiac po to zapuściłam taakie - jakich nigdy nie miałam..no, ale to raz i już przeszłosć :(
 
ja paznokcie zawsze miałam bardzo długie ale jak zbliżał się poród to obcięłam na kruciutko żeby nie podrapać dzieciątka ale stopniowo odrastały i krzywdy nie robiły dlatego nie obcinałam i teraz znów mam bardzo długie nie łamią się bo mam bardzo grube i twarde wiele osób pyta czy to prawdziwe
ale jakbym ja podrapała niechcący to napewno bym obcięła

włosy przeciwnie jak u Was u mnie zrobiły sie strasznie suche i do tego kolor nie wyszedł ale słyszałam że tak może być w okresie karmienia zamiast blondu jasnego wyszedł mi rudy a fuj
ale teraz muszę cos z tym zrobić bo niedługo chrzciny robimy ale boję sie efektu

a do dentysty też jutro idę na sprawdzenie
 
Wiecie co dziewczyny ja zamiast cieszyć się z pięknych paznokci to wpadam w panike że lada dzień zrobią się z nich obgryzki :) paranoja hihihi . Tak nawiasem bedąc w aptece otrzymałam próbke kremu do rąk z toskańską oliwą z oliwek ciekawe jak się spisze :)
 
reklama
Ja dlatego robię sobie hybrydy. Inaczej moja paznokcie też wyglądałyby jak obgryzki. Kupiłam sobie dwa świetne lakiery hybrydowe z makear i maluję sobie na zmianę, raz tym - raz tym :) ściągam je po trzech tygodniach ale myślę, że gdyby nie odrosty to wcale bym go nie zdejmowała. Taki jest trwały !
 
reklama
Do góry