reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pcos a ciąza

Natalia 1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2023
Postów
41
Dziewczyny, które maja pcos
Jak sie czujecie fizycznie podczas staran o dzidziusia ?
Jestem po progesteronie dopochwowym
Okres pierwszy raz ksiazkowy i nawet krotszy
Zaraz po nim mialam dni plodne ..sluz i zrobilam testy
Zwykle mialam dni plodne i owulacje pozniej
Ale teraz kilka dni po miesiaczce ..wszystko poprzestawiane ...
Minely prawie 2tyg od wspolzycia ..10dni przed miesiaczka
A ja mam znowu brxuch jak balon
I bol dolu kregoslupa 😔
Czy wy tez tak macie ?
Jak nie wspolzyje ..to objawy miesiaczki mam zawsze kilka dni przed ..a przy staraniach moj organizm wariuje
Nie zazywam teraz nic oprocz kwasu foliowego
Chcielismy po prostu sprobowac sami skoro mialam dni plodne ( sprawdzone testami )
Podzielcie sie swoimi odczuciami
Czy ja jestem po prostu ewenement 🤦‍♀️
 
reklama
Przy pco robienie testów owulacyjnych nie ma sensu bo one mogą wychodzić pozytywne cały cykl. Jeżeli jednak ta owulacja była wtedy to miesiączka też powinna być szybciej a nie za 10 dni dopiero.
 
Też mam pcos i z tymi testami owulacyjnymi było tak, że u mnie coś tam wychodziło. Widać było pik, ale musiałam trochę tych testów zrobić. Najlepszy jest monitoring u ginekologa. Przy cyklach 34 dniowych pik na testach miałam jakoś koło 17dc - cykle takie miałam, jak brałam Miovelie Nac. Bez tego wspomagacza mogłabym mieć cykle nawet i po 50 dni albo dłuższe.
Po owulacji jest faza lutealna - trwa od 10 do 16 dni. Jak nie ma ciąży to przychodzi po tym czasie okres.
 
Przy pco robienie testów owulacyjnych nie ma sensu bo one mogą wychodzić pozytywne cały cykl. Jeżeli jednak ta owulacja była wtedy to miesiączka też powinna być szybciej a nie za 10 dni dopiero.
dziękuję za odpowiedz
Do tej pory testy mialam zawsze puste
Pierwszy raz pokazalo dni plodne
Dlatego sie zdziwilam 🙈
 
Do góry