reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS, Inseminacja dużo pytań

dreamaboutlove92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
29
Hej dziewczyny! Od pol roku bezskutecznie staramy sie o dzidzie. Prawdopodobnie mam PCOS. Od poniedzialku pecherzyk nie urosl ani mm. Lekarka przyjela mnie po godzinach i nie mialam czasu z nia porozmawiac wiec mam do Was kilka pytan…

W przyszlym miesiacu bede miala stymulacje owulacji. Wiem, ze polega to na braniu tabletek i sprawdzaniu czy owulacja jest. Co potem? Czy to wplywa jakos na samopoczucie? Po jakim czasie od brania tabletek owulacja pojawia sie?

I najwazniejsze- czy udalo Wam sie zajsc w ciaze przy PCOS….
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 203
reklama
Ja mam pcos, probleme z tarczycą, tsh jak wacha mi się w granicy 3 to skacze z radości. Po Plus do szczupłych nie należę. Nam obecnie duuuza nadwagę.
Okres był jak chciał. Bywało że w roku miałam go 3 razy.
Zaszlam w 3 ciążę naturalnie. Pierwszą, córeczkę, straciłam w 24 tygodniu.
Pół roku później byłam w kolejnej ciąży i dzięki obstawienie leków i super lekarce oraz tygodniom spędzonym na patologii ciąży mam teraz 3 latka w domu. W grudniu ubiegłego roku urodziłam drugiego synka - ciąża totalne zaskoczenie. Ciążę z synkami były rozwiązywane wcześniej. Ze względu na mój stan zdrowia. Szalejące ciśnienie, cukry. Ostatnia ciąża zakończyła się CC na cito bo w szpitalu nie mogli mi obniżyć ciśnienia, gdy mnie zabierali były chorendalnie wysokie.
Więc się da zajęć w ciążę.
A i dodam że i wiek nie najmłodszy
C1 35, C2 36, C3 jeszcze 38.
 
Hej dziewczyny! Od pol roku bezskutecznie staramy sie o dzidzie. Prawdopodobnie mam PCOS. Od poniedzialku pecherzyk nie urosl ani mm. Lekarka przyjela mnie po godzinach i nie mialam czasu z nia porozmawiac wiec mam do Was kilka pytan…

W przyszlym miesiacu bede miala stymulacje owulacji. Wiem, ze polega to na braniu tabletek i sprawdzaniu czy owulacja jest. Co potem? Czy to wplywa jakos na samopoczucie? Po jakim czasie od brania tabletek owulacja pojawia sie?

I najwazniejsze- czy udalo Wam sie zajsc w ciaze przy PCOS….
Co do stymulacji, to zależy od organizmu. Mi Clostilbegyt przyspieszył owu do 12-13 dnia cyklu. Skutków ubocznych od niego nie miałam, dopiero duphaston wpędzał mnie w depresyjne nastroje…
Jeśli masz mieć stymulację, to warto by było umówić się na monitoring, żeby skontrolować, co się dzieje 🙂
 
Do góry