reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pecherzyk ciazowy 6mm pusty

a za 6 dni juz mial 1.3 cm?
tak, tak jak na zdjęciu 0.3->1,3cm w 6 dni (u każdej pewnie to będzie inaczej i też zwróć uwagę na różnice w sprzętach) teraz ciążę prowadzę tam gdzie pokazało 1,3 - żadnych nieprawidłowości i już z wizyty na wizytę wszystko się zgadzało, daj znać koniecznie po wizycie kolejnej 😍
 
reklama
Byłam w podobnej sytuacji dwa tyg temu według miesiączki jest to 8 tydz według zapłodnienia 5 także mimo pasków owulacji zaszłam w ciaze dwa tyg później ;) poszłam do ginekologa według miesiączki 5 tydz(wg zapłodnienia 3 tydz) i było jak u ciebie- malutka kropeczka która została nazwana być może pustym jajem . wczoraj byłam po 2 tyg i jest piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym i pięknej otoczce https://www.babyboom.pl/forum/temat/ciaza-czy-to-za-wczesnie.116287/

I również byłam pewna wieku ciazy przecież robiłam testy Owulacyjne i wogole a wyszło zupełnie co innego
 

Załączniki

  • A71A8AFC-F9A0-4EA7-B969-5AA7E7729384.jpeg
    A71A8AFC-F9A0-4EA7-B969-5AA7E7729384.jpeg
    137,5 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
Czyli wg usg jestes teraz 5 tyg po zaplodnieniu i masz pecherzyk z otoczka i cialkiem zoltym tak? ❤️No to ja teoretycznie jestem teraz 3 i pol tyg po zaploddnieniu(5.5 od miesiączki) to moze Jeszce mam czas..
 
Hej kochane. Bylam wczoraj na usg i byl to 5t1d 36dc, nie ma szans ze owulacja byla pozniej niz 14dnia cyklu bo robilam trst owulacyjny i pozniej nie bylo juz przytulanek. Także wiek ciazy jest pewny. Pecherzyk mial tylko 6mm i byl bez cialka zoltego i zarodka. Czy jest jeszcze jakas szansa? Pecherzyk powinien byc juz duzo wiekszy... Czy ktos tez tak mial i dobrze sie skonczylo? Biore progesteron od wczoraj ale nastawiam sie na puste jajo. Dodam ze podczas poczatku cyklu bylam chora i jadlam antybiotyk... Wiwc moze moj organizm sam wyeliminowal slaba komorke..
W 5+1 pęcherzyk nie powinien być dużo większy - jest ok. Problemem byłby zbyt duży i pusty.
 
reklama
Ja kiedyś miałam podobną historię. Test ciążowy pozytywny poszłam wiec ok tydzień później na usg lekarz mówi pusty pęcherzyk proszę przyjść za tydzień, kolejny tydz badanie usg i słyszę, że pęcherzyk pusty proszę wziąć tabletkę żeby to zeszło bo później będą problemy…nie zgodziłam się. Kolejny tydzień miałam iść na badanie ale trafiłam z synkiem do szpitala z myślą, że chodzę z pustym pęcherzykiem. Po półtora tygodnia pobytu z dzieckiem zemdlałam powiedziałam, że najprawdopodobniej mam macicę do wyczyszczenia bo jest pusty pęcherzyk zawieźli mnie na ginekologię badanie usg a pani doktor mówi, że tu bije serduszko i wszystko jest ok tylko ciąża wcześniejsza niż pokazuje data miesiączki i urodziłam syna.
 
Do góry