reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PECHERZYK CIĄZOWY

Dołączył(a)
24 Marzec 2021
Postów
4
witam chciałam spotkał się ktoś z małym pęcherzykiem ciążowym 15,03 byłam na badaniu usg pęcherzyk bez zarodka 4mm badanie powtórzyłam 22.03 pęcherzyk wciąż bez zarodka 7mm czy nie jest zbyt mały wzrost według lekarza zbyt mało urósł czy ktoś miał taka sytuacje i skończyło się to dobrze ?
 
reklama
witam chciałam spotkał się ktoś z małym pęcherzykiem ciążowym 15,03 byłam na badaniu usg pęcherzyk bez zarodka 4mm badanie powtórzyłam 22.03 pęcherzyk wciąż bez zarodka 7mm czy nie jest zbyt mały wzrost według lekarza zbyt mało urósł czy ktoś miał taka sytuacje i skończyło się to dobrze ?
Generalnie nie wydaje mi się, żeby to rokowalo dobrze. Pęcherzyk powinien rosnąć około 1 mm dziennie, jeśli dobrze pamiętam. Ile dni po terminie miesiączki jesteś?
 
według miesiączki był by to już 6 i 4 dni a według usg 5 i 4 dni dodam ze nie miałam regularnych cykli
To chyba pozostaje ci czekać, bo nic nie zrobisz. U mnie pierwsza ciąża była opóźniona na starcie i finalnie poronilam, ale druga to samo i teraz jestem w 31 tygodniu :)
 
Ze swojej strony mogę polecić wizytę u innego lekarza. Ja na początku ciąży na pierwszym USG dowiedziałam się, że pęcherzyk jest pusty, za mały i nic z tego nie będzie (według OM to był 6t+4, a z USG wyszedł 4t +0). Tydzień później, u innego lekarza, okazało się, że jest zarodek i z USG wyszło, że jest to 6t+5 (co pokrywało się z moimi obliczeniami, ponieważ mam dłuższe cykle niż 28dniowe) :)
 
Ze swojej strony mogę polecić wizytę u innego lekarza. Ja na początku ciąży na pierwszym USG dowiedziałam się, że pęcherzyk jest pusty, za mały i nic z tego nie będzie (według OM to był 6t+4, a z USG wyszedł 4t +0). Tydzień później, u innego lekarza, okazało się, że jest zarodek i z USG wyszło, że jest to 6t+5 (co pokrywało się z moimi obliczeniami, ponieważ mam dłuższe cykle niż 28dniowe) :)
w takiej sytuacji już byłam ze miała ciąże opóźnioną martwi mnie jedynie ze pęcherzyk mało rośnie minął tydzień a on urosną tylko 3mm
 
reklama
w takiej sytuacji już byłam ze miała ciąże opóźnioną martwi mnie jedynie ze pęcherzyk mało rośnie minął tydzień a on urosną tylko 3mm
No akurat ten przyrost jest dość mały, a i szkoda że nie masz bety z dwóch dni, bo tez kalkulator pokazuje niski przyrost. Ale ciążę bywają różne i nie ma co stawiać na niej kreski, wszystko może sie na początku zdarzyć
 
Do góry