reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

reklama
byliśmy na szczepieniu, pierwszy raz w życiu Wiktor na sam widok gabinetu zaczął ryczeć :( boże jak on płakał... gdzie się podział mój dzielny synek? Biedaczek teraz śpi, w ogóle dzisiaj jakiś marudny jest... eh...
Moje słońce waży 8700 g i musimy przyjść za miesiąc na kontrolę, bo coś doktor obejrzała dziąsełka i się zdziwiła że jeszcze ani jeden się nie przebił... no nic, może w końcu wyjdą... ::)
 
zdziwila? dzieciaczkom nawet do 11 miesiaca zabki sie nie pojawiaja a ona juz panike sieje...moj nadal bezzebny pomimo ze ma juz 8 miesiecy prawie..a co do placzu wczotraj u ortopedy ,maly na usg zaczal wyc pierwszy raz...
 
Nie Myfa, ona nie panikuje. Tylko mówi że one są tuż tuż i chciałaby to za miesiąc skontrolować. Mamy teraz regularnie podawać vigantol żeby ładnie wyrosły :) Generalnie dziecko roczne powinno mieć wyrżnięte 8 zębów, czyli wszystkie siekacze. Mamy jeszcze czas ;)
 
no to ja chyba mojemu zznowu zaczne dawac.... niby slonce noi w mleku modyfikowanym jest ale moze nie przedawkujemy bo my mamy ten mocniejszy ....
 
reklama
Cieszymy się bardzo ze z biodekami Hubercikowymi wszystko w porządalu a Igusi juz niewiele walki zostało i też będzie dobrze.

Krzysiek na ostatniej wizycie u ortopedy tez zaczął wyc, ale to przez tego lekarza, bo nie pozwolił pooglądać i pomacać kabelków a potem jeszcze obślinił czymś zimnym...blleeee.
Wczoraj byliśmy na rentgenie bioder i od wejscia do gabinetu młody trzymał mnie kurczowo za bluzke tak ze miałam problem zeby go położyc. POtem zaczał płakać jak mu panie przycisnęły rączki czymś ciężkim zeby sie nie ruszał. Na szczeście były miłe i szybko się uspokoił.
Zobaczymy co teraz powie ortopeda na bioderka. Idziemy we wtorek i mam troche stresa.
 
Do góry