reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pensja na zwolnieniu

Woooow! Naprawdę? Czyli zebysmy się dobrze zrozumiały - jeśli pójdę od 1.02.2021r na zwolnienie to będę dostawała 100% nowej pensji po podwyzce czyli 2930,74 zł???
dziekuje Ci bardzo za czas poświęcony na moje pytania
 
reklama
Woooow! Naprawdę? Czyli zebysmy się dobrze zrozumiały - jeśli pójdę od 1.02.2021r na zwolnienie to będę dostawała 100% nowej pensji po podwyzce czyli 2930,74 zł???
dziekuje Ci bardzo za czas poświęcony na moje pytania
Ja już Ci odpowiedziałam. Średnia będzie liczona z 12 pełnych miesięcy kalendarzowych a nie tylko to co dostawałaś po podwyżce.
 
Te 33 dni które jeszcze płaci pracodawca na zwolnieniu już Ci się nie liczą do średniej bo rozumiem że głównie o to Ci chodzi. Dodatkowo idąc tak szybko na zwolnienie masz bardzo duże szanse na kontrole z Zusu i będą sprawdzać prawdziwość zatrudnienia.
 
Te 33 dni które jeszcze płaci pracodawca na zwolnieniu już Ci się nie liczą do średniej bo rozumiem że głównie o to Ci chodzi. Dodatkowo idąc tak szybko na zwolnienie masz bardzo duże szanse na kontrole z Zusu i będą sprawdzać prawdziwość zatrudnienia.
Ale co maja sprawdzac jak ona pracuje w tej firmie od podejrzewam wielu miesiecy tylko od 2 miesiecy ma podwyzke. A ze zaszła w ciąże to co poradzić?
 
Ale co maja sprawdzac jak ona pracuje w tej firmie od podejrzewam wielu miesiecy tylko od 2 miesiecy ma podwyzke. A ze zaszła w ciąże to co poradzić?
Z posta zrozumiałam że pracuje od września. Zresztą mało mamy informacji, nie wiemy w którym tc jest a ja tylko napisałam że jest taka możliwość bo ZUS lubi sprawdzać jeżeli zatrudnienie jest krótkie i odrazu zwolnienie. Jeżeli wszystko jest Ok to taka kontrola nic nie zmieni.
 
Do góry