reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petting

Kokos123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2023
Postów
22
Hej uprawiałam petting z chłopakiem i nie wiem czy nie przeniósł na palcach spermy do pochwy . Mam cykle co 21-22 dni . Dostałam okres w terminie jednak w drugi dzień okresu dostałam gorączkę i miałam silny ból pleców . Wykonałam betę 13 dni od pettingu ujemna . Po 5 dniach od okresu po sikaniu na papierze różowy śluz. Wykonałam betę 18 dni od tego pettingu i ujemna czyli 4 dni po okresie . Czy mogę być w ciąży ? Bardzo się boje . Mieliście taką sytuacje Dziś znowu śluz z krwią po sikaniu
 
reklama
W jakim celu dajesz tyle wątków? Nie masz dziecko co w życiu robic ? Polecam na lekcje biologi a nie na forum ;)
Ja się po prostu martwię. Akurat mam 23 lata i do zapłodnienia też tak może dość. Jak Pani się się podoba to proszę nie odpowiadać na takie posty ja chce posłuchać zdania innych kobiet które są bardziej życzliwe niż pani. Nie myliłam się pisząc post że znajdą się takie osoby jak Pani żeby tylko kogoś wyśmiać
 
Ja się po prostu martwię. Akurat mam 23 lata i do zapłodnienia też tak może dość. Jak Pani się się podoba to proszę nie odpowiadać na takie posty ja chce posłuchać zdania innych kobiet które są bardziej życzliwe niż pani. Nie myliłam się pisząc post że znajdą się takie osoby jak Pani żeby tylko kogoś wyśmiać
no majac 23 lata powinnaś wiedzieć jak działa biologia . A takich postów tu jest dużo i zazwyczaj każdy zaczyna się tak samo . Czego ty boisz się w wieku 23 lat ? Jesteś dorosła kobieta która powinna wiedzieć że musi być odpowiedzialna za swoje czyny ...
 
Hej uprawiałam petting z chłopakiem i nie wiem czy nie przeniósł na palcach spermy do pochwy . Mam cykle co 21-22 dni . Dostałam okres w terminie jednak w drugi dzień okresu dostałam gorączkę i miałam silny ból pleców . Wykonałam betę 13 dni od pettingu ujemna . Po 5 dniach od okresu po sikaniu na papierze różowy śluz. Wykonałam betę 18 dni od tego pettingu i ujemna czyli 4 dni po okresie . Czy mogę być w ciąży ? Bardzo się boje . Mieliście taką sytuacje Dziś znowu śluz z krwią po sikaniu
No weź nie żartuj... zrobiłaś test 18 dni po, po drodze miałaś okres i nadal się boisz ciąży? W ciąży napewno nie jesteś a skoro nie jesteś gotowa na dziecko to nie rób czegoś co powoduje według Ciebie ryzyko ciąży. 😉
 
No weź nie żartuj... zrobiłaś test 18 dni po, po drodze miałaś okres i nadal się boisz ciąży? W ciąży napewno nie jesteś a skoro nie jesteś gotowa na dziecko to nie rób czegoś co powoduje według Ciebie ryzyko ciąży. 😉
No wiem że to może być głupie Spanikowałam po tym jak po okresie w śluzie pojawiła się krew . A naczytałam się o krwawienie implantacyjnym
 
No wiem że to może być głupie Spanikowałam po tym jak po okresie w śluzie pojawiła się krew . A naczytałam się o krwawienie implantacyjnym
Krwawienie implantacyjne występuje mniej więcej w terminie okresu a nie po normalnym okresie. Był okres, test negatywny= masz nowy cykl. To co się działo w poprzednim nie ma znaczenia.
 
reklama
Do góry