reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i romantyczna.... w tym wątku niekoniecznie rozważna

Ż

żużaczek

Gość
No to zakładam nowy wątek... tutaj mozemy byc szalone, nierozważne... tutaj mozemy zapomniec o byciu "mamą" i myslec tylko o byciu wspaniała, piekną, pociagajacą kobietą siedzacą na tarasie hotelu ***** i leniwie sączacą (....tu wybrac preferowany gatunek trunku....) w powodzi kwiatów od adoratorów.

czyli krótko mowiąc... watek o modzie i urodie i kosmatykach od linienia.... ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
tak czekam i czekam na informację o szmponie na linienie.... :( i nic
Zagubił sie gdzies na forum i nie moge znalesć tej nazwy co polecałyscie
 
Ja też czekam co polecicie bo w odkurzaczu czai się moja peruka ;D ;D ;D ;D ;D
w dodatku może macie jakiś sposób aby opędzić się od słodkiego?
 
domicela sposób jest i to sama wyprubowałam i skuteczny, tylko nie wiem, czy przy karmieniu cyca mozna. trzeba by się zapytac lekarza. A mianowicie - chrom. najlepiej z tej firmy "BIO-". Po dwuch tyodniach wogóle mi sie słodyczy nie chciało i bardzo ladnie schudłam ( bo nie zarłam słodkosci)
 
Zużaczku ja mam tyłek jak J.Lo. więc juz różne sposoby próbowałam , niestety chrom podziałał na mnie tak ,że jeść mi się chciało nie tylko słodyczy...
 
domicela ;) to pewnie nasze dwa tyłki moga robic za brame dwuskrzydłową ;)... aj dzis zjadlam pół czekolady bialej....zaraz kurczaka na stół podam.... a w sobote masa ciacha mnie czeka ;D
 
dermena to chyba okolo 26zl a vichy szampon okolo36 a ampulki to nie wiem ponad 100na pewno, jutro bede w pracy to dokladnie sie dowiem
 
reklama
Do góry