reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
U nas sąsiad miał pas Filipa wiec też sie moze kojarzyć.
Moja bratowa ma na imię Diana i też mówią, ze niby psie imie.
A to przecież przeszło z ludzi na zwierzęta nie odwrotnie.

Miło mi, że sie podoba nasz wybór ;)
Nasza Michalinka to w każdym calu spełnienie naszych marzeń :D
 
reklama
Żałuje tylko, ze dopiero teraz do was dołączyłam.
Ale mam nadzieje, ze Misia da nam jeszcze troche czasu zebyśmy mogły popisać ;)
 
U nas sąsiad miał pas Filipa wiec też sie moze kojarzyć.
Moja bratowa ma na imię Diana i też mówią, ze niby psie imie.
A to przecież przeszło z ludzi na zwierzęta nie odwrotnie.

Miło mi, że sie podoba nasz wybór ;)
Nasza Michalinka to w każdym calu spełnienie naszych marzeń :D
NAjważniejsze by Wam sie podobało..a co do ludzi to są gusta i guściki;-)
 
oj dziewczyny mam nadzieję, bo co jeśli nie??:confused: możliwe jest w ogóle takie coś?? że leżałby koło mnie maluszek własny synek a ja nie wiedziałabym jak go nazwać??:confused::baffled:

Mozliwe, mozliwe :-D Ja tak mialam za pierwszym razem. Jeszcze pod urzedem czekajac na rejestracje przez godzine sie zastanawialismy jak nazwac coreczke :tak:
 
Co do samopoczucia,to dziś np.jestem od rana bardzo drażliwa,ale może to pogoda tak na mnie wpływa.Za to zauważyłam,że ostatnio jakoś mniej przeszkadza mi brzuch-nie wiem,czy to kwestia przyzwyczajenia się,czy może niezauważenie się coś obniżył?,bo tak to go bardzo czułam pod biustem,jak sie położyłam,to było mi ciężko oddychać,a od kilku dni wyrażnie oddycha mi się lżej,to albo sie obnizył nieznacznie,albo mój organizm się przyzwyczaił,nie wiem,ale też nie zauważyłam bym specjalnie częściej chodziła do toalety,choć niby jak się brzuch obniża to tak jest.Nie wiem,jeśli urodzę tak ,jak tamte dzieciaczki,to powinnam urodzic w 38tygodniu już,a córkę starszą to nawet na przełomie 36/37 urodziłam-ale tak szybko to jeszcze nie chcę.Zobaczymy,róznie bywa,jednak myślę,że około 38go to już będzie poród i właściwie by mi tak pasowało nawet:tak:
 
Sprawa z tym imieniem nie jest taka prosta, my mamy dla dziewczynki Emilka a dla chłopca tu są ostre spory między Adamem a Nikodemem. A drugie imie nie jest wybrane jeszcze mamy trosze czasu :)
 
reklama
Żałuje tylko, ze dopiero teraz do was dołączyłam.
Ale mam nadzieje, ze Misia da nam jeszcze troche czasu zebyśmy mogły popisać ;)
Nigdy nie jest za późno:tak: witamy w naszym gronie:-)
Witajcie wg OM 20 lutego bedzie z nami nasza kochana dzidzia :) Ale wg najnowszych wieści wypakujemy się wczesniej, czas pokaże
POZDRAWIAM WSZYSTKIE LUTÓWKI:-)
I Ciebie ametyst witamy:tak:,wegług OM to ja bym musiała czekać aż do 27go,ale termin OM podawałam lekarzowi przybliżony,bo tak mi sie wtedy namieszało z miesiączka,były jakies plamienia itp.że cięzo było okreslić,kiedy się ta właściwa @ pojawiła,ale z usg wynika,że to ma być wcześniej,znając moje wcześniejsze porody,to już w 38tyg powinnam się rozpakować-więc niedługo-ale zobaczymy:tak:
 
Do góry