reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

dziewczynki ja rowniez uzywam oliwki. jak na razie mialam z hippa, ale szybko sie konczy, teraz kupilam babydream z rossmana. ale wkurza mnie ze jest taka tlusta. nastepna kupie w zelu.
 
reklama
Ja rozstępów co prawda nigdy nie miałam ale skłonności do cellitu na pewno. W okresie dojrzewania dość mnie pociągło do góry i skóra nie zdążyła.... Na szczęście po kremach skóra mi się wygładziła. Rozstępy niestety pokazały się tez w pierwszej ciąży czyli wiem jedno, że będę cała w rozstępach. No chyba że kremy i oliwki zaczną pomagać....
 
Ja próbuję z oliwką, ale kupiłam też krem przeciw rozstępom z gerbera - któraś używała???
...ale mam sporo rozstępów z poprzedniej ciąży, więc tak czy siak bikini odpada :(
 
Mnie się najbardziej podobała właśnie farmaceutka z apteki gdzie kupowałam krem na rozstępy.:happy:
Mówię co chcę i że w gablocie widziałam kilka specyfików.... Przyniosła mi właśnie tą którą kupiłam z serii Eris. Ale nie o to chodzi....;-)
Zaczęła się śmiać, że jak któraś ma skłonności to żaden nawet najlepszy krem nie pomoże w 100%. :no: Opowiedziała o sobie, że najbardziej cieszy się że urodziła dużego zdrowego chłopaka:-) a rozstępy i tak zostały i tak....:tak: Nawet na kolanach!! :szok:Ale wcale się tym nie przejmuje! :szok:
Nie miałam odwagi na dalsze pytania....:-)
Tylko pozazdrościć podejścia.:eek: Ale muszę się z nią zgodzić, że najważniejsze to i tak jest zdrowie naszych dzieci.:tak::tak::tak:
 
reklama
ja smarowałam się oliwką jakiś tydzień, ale bolał mnie brzuch a na usg wyszło że mam skurczoną macicę, nie wiem czy to od tego ale jak przestałam to następnego dnia było już ok
kurczę nie masowałam mocno, tylko żeby troszkę rozetrzeć ją na brzuchu
boję się znowu zaryzykować i zacząć spowrotem
 
Do góry