reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja dzidziolkow

A ja właśnie rezygnuje z mydła bambino ,niestety mój szkrab nie trawi namydlania a próbowałam różnych sposobów .Mam próbkę płynu do ciała do kąpieli i normalnie inne dziecko ,żadnych wrzasków .Jak tylko mężulek przyjedzie ,wybierzemy się na zakupy i zmieniamy kosmetyk ale też zrobimy szkrabowi zakupki -matę i leżaczek a niestetytakich rzeczy niemiałabym jak targać razem z dzieckiem z wózku ;D ;D
 
reklama
Moj niunio niestety jest w jednym klubie z Witusiem i Kamilkowym Oliwierkiem .

Ciezko jest mi bardzo ,bo zostalam calkowicie sama z dzieckiem... Moja rodzina jest w Polsce , rodzina mojego meza jest " srednio zainteresowana " pomaganiem mi , a Wojtek pracuje po 10-12 godzin i zasypia momentalnie po powrocie do domu.
Niki moze mu sie drzec prosto do ucha a on i tak nie slyszy.

U nas chyba najwiekszym problemem jest to ,ze Nikusiowi sie strasznie duzo ulewa. Nawet jesli odbeknie kilka razy podczas jedzenia to pozniej ulewa zaraz po zasnieciu.
Moczy przy tym ubranko i sama nie wiem czy go przebierac czy dokarmiac jeszcze raz czy co........

Malo spi i wymaga 100% uwagi.
Z tego wszystkiego w jakis dolek wpadam chyba.
 
KajuMaju-jeszcze miesiąc, óltora, po 3 m-cu będzie lepiej, żołądeczek się ustatkuje i przestanie ulewać, tutaj na ulewanie polecją DEBRIDAT
 
Oh OBY.... !
Obys miala racje Ewan , bo czasem to az plakac mi sie chce ,ze moj skarb ma takie problemy z trawieniem.
Poza tym to przeciez ulewa moje cenne mleczko ( na ktorego nadmiar niestety nie moge narzekac ) i musze go dokarmiac sztucznym.

Jaki jest glowny skladnik tego debridatu ?
Wiem ,ze u nas jest Enfamil A.R. - sztuczne mleczko dla noworodkow ,ktore duzo ulewaja , ale mi chodzi raczej o to ,zeby Niki trawil moj wlasny pokarm.
 
jak zaczela dokarmiac to bylo raz tak raz tak. teraz mam coraz mniejn mleka i w zasadzie piers to tylko dotatek, po ktorym musi bycbutla :) ale mala rosnie jak trzeba i skonczyly sie problemy z kupami :)
 
Dziekuje za porade Dyziu .
Wysle dzis Wojtka do sklepu po Enfamil AR .... jesli ma pomoc to ( choc z ciezkim sercem ) poswiece te moje kilka kropelek mleczka wlasnej produkcji
 
kaju, ten enfamil to bardzo dobre mleko i ma taki skladnik (nie pamietam nazwy) ktory je zbliza do mleka matki :)

wytrwalosci i powodzenia:)
 
reklama
ja jak muszę dopoić to właśnie enfamilem, ma składnik LIPIL pobudzający rozwój maluszka umysłowy(tak piszą)
debridat daję na gazy i skręcanie kiszek ale w aptece farmaceuta mówił, że to daje sie dla dzieci ulewających, głowne składniki to:
składnik czynny- trimebutinium
pomocnicze- sacharoza, polisorbat, zapach pomaranczowy,
 
Do góry