reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja Naszych Kwietniowych Maluszkow .

U nas też na brwiach mieliśmy , niestety zauważyłam, że na główce się zaczyna robić :no: Macie jakieś sposoby na ciemieniuchę?? Położna mi powiedziała, że nie ma sensu wydawać kasy na specjalne kremy, bo i tak nie pomogą...
 
reklama
Julianna skok rozwojowy przechodziliśmy chyba tydzień temu...był mega marudny, płaczliwy, nie spał no i wiecznie głodny...został mu tylko ten głód właściwie...

Dzięki za odpowiedzi w sprawie kąpieli. Ja tez się staram kąpać codziennie ale jak jestem sama bo T. w pracy to czasem już nie mam mocy....
 
My kapiemy codziennie tez z powodu ulewania glownie no i teraz takie upaly ze maly sie w kapieli odswieza i relaksuje, pozatym nasz gagatek uwielbia sie pluskac no i oczywiscie to dla niego znak ze za chwile pora lulu;-)
 
ja tez kapie codziennie zwykle wieczorem, bo chce zeby sie ustalil rytm wieczorem "jedzonko, kapiel i spac". no ale drugi powod jest tez taki ze po calym dniu chce go odswiezyc bo straszliwie poci mu sie glowka, a ze ma sporo wloskow to tym bardziej trzeba odswiezyc.
 
ja też kąpię codziennie żeby miał znak że czas na dłuższe spanie;-) poza tym poci się jak kazdy człowiek i trzeba go odswieżyć

Helena
na ciemieniuchę posmaruj główkę oliwką, jak troszkę odmoknie to wyczesz grzebyczkiem
 
Helena- tak jak mówi robaczek namocz główkę mocno oliwką (ale taką dla dzieci:)), poczekaj nawet z godzinę i wyczesz, a potem do kąpieli i zmyj to wszystko. U nas troszkę jakby się robiła ta ciemieniucha, ale regularnie wyczesuje włoski w ten sposób i jest dobrze.
 
Dziewczyny czym smarujecie buźki maluszków przed wyjściem na spacer w upał, w dzień kiedy jest umiarkowana pogoda albo jak siedzi w domku to czymś smarujecie buziaki?? Ja kupiłam ostatnio krem z filtrem 50 ale nie wiem czy za każdym razem gdy wychodzę z Gabrysią na spacer to powinnam go używać czy czegoś innego?
 
my smarujemy buźkę małego zwykłym kremem bambino i jest ok ;-)
a kąpiel oczywiście codziennie wieczorem potem cyc i do spania ;-)
 
reklama
Do góry