reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

wychodzi tanio pod warunkiem, ze się teleportują w czasoprzestrzeni do odbiorcy czyli odliczajac koszty przesyłki. Wliczając taki koszt to oszczędnosc na pampkach 4 jest rzędu 2-3 groszy z pieluchę a to już nie takie ho, ho.
No ale nasze pociechy to pewnie już na 4+ lub 5 jadą ( przynajmniej mój).
np PAMPERS NIEMIECKIE 5- 102szt. KURIER tylko 87,00 (773983803) - Aukcje internetowe Allegro to już wychodzi mi całkiem sporo.
Jedyny sposób na oszczędności to albo umawiać sie na odbiór osobisty albo filować promocje w marketach.


d\ieki Iwonka:tak:w sumie na dzien moze sie przydadza:tak:latwiej sie bedzie ruszac.kupie mala paczke i zobaczymy.Zawsze sa dobre i zle opinie.mam tescowe tez,zakladam na noc bo sa wlasnie chlonne a pamki czasem nad rane musze zmieniac bo caly przelany:sorry:dzis np.malo sikal ale malo tez juz pije:baffled:

Ja nie kupowałam ich bo mi akurat chusteczki nie podeszły.Mam jakieś przyzwyczajenie, ze cytrusowe zapachy nadają się do środków czystości typu mleczko do czyszczenia wanny. Moja mama kupuje ( bo ja mam ściery zwykłe :-p) takie chusteczki do ścierania kurzu - to one takie same.Tez pomarańczowa paczka nawet.
Poza tym przy takim ruchliwym dziecku -a przecież kto jak kto ,Kondzio też do cichych truś nie należy- to wolę coś z elastycznymi bokami. Bo go obetrze , albo mu zlatywać będą.
Huggiesy są elastyczne ale nie tak jak Pampki i Miku ma ślady, obcieraja go.

dotkass- pielucho-majtków nie kupie bo jeszcze się przyzwyczaję do lepszego i co ja wtedy zrobię;-).
Natomiast co do uczuleń i innych takich.
Pampki 2 i 3 były beznadziejne ( te 3 bez chmurek jak jeszcze pamiętacie czyniło to różnicę), używaliśmy tescowych i huggiesów. 3 z chmurkami i wzwyż to już moim zdaniem są bezkonkurencyjne. Gdyby jeszcze tak nie śmierdziały tym balsamem.

w karfurze jest teraz promocja na pampersy - ceny nie pamiętam 40 coś tam za jumbo paczkę obojętnie jakiego rozmiaru
 
reklama
Szopek Kondzio nie nalezy do trusiow:-D:-D wszedzie go pelno.Tescowe pieluch sie sparwdzaja,pampiki tez:tak:tylko ze czasem pampki sa przedojone po nocy:baffled:ale sa ciensze,cos za cos.Jeszcze mu nigdy nie spadly zadne:no:a biega caly dzien:sorry:Moja kolzenka to tak bardzo sciska swojego synka ze :szok:jak zminiala mu pieluch to normalnie odbite bylo:no:Mi w szpitalu pamietam mowili ze ma palec wejsc i ja tak robie i sie nie zsuwa a ona tlumaczy ze mu spada:baffled::no:biedny maly.
 
Ja uzywam głównie tych niemieckich pampków kupuje na miejscu wiec sie opłaca. Co do pieluchomajtek kupiłam 5szt na próbe. Raz założyłam na noc i rano pościel, prześcieradło, piżama wszystko mokre. Ale to nie były żadne firmówki więc może dlatego:eek:
 
mamita, może kupiłaś za duże, u nas żadnych przecieków nie ma, ale pieluchomajtki kupuję o rozmar mniejsze niż zwykłe pieluchy, nie cisną jej, nie ma śladów zaczerwienienia, więc jest ok :tak::-)
 
my ciągle jesteśmy wierni pampersom...ostatnio znajomy znów dostarczył nam pudło z Norwegii, ale i tam podrożały ( z 0,45 zł na 0,53) i nie wiem czy to ma związek z tym, że mają całkiem inne wzorki (jakaś nowa seria) czy tak po prostu są droższe...
 
Ja na początku używałam Huggies, bo Pampersy odparzały, ale potem zaczęłam kupować znów Pampersy. Niedawno była jakaś promocja na Huggiesy i kupiłam, z czego jestem bardzo niezadowolona. Nie wiem, czy kojarzycie, ale one mają takie strasznie szerokie i ostre te paski, na których jest rzep. Niby jest tam taki kawałek pieluchy, który podkłada się pod te paski, ale to chowa się do środka, a te paski nieźle obcierają nóżki. Iga ciągle się skarży, że ją obciera, a ja ciągle poprawiam, ale to i tak niewiele daje. To będzie raczej nasza ostatnia paczka Huggiesów.
 
Migocia, ja do tego czasu używałam Huggiesów i nie zauważyłam, by obcierały :no:, a kupujesz zwykłe czy Premium??? co do odparzania zgadzam się, miałam to samo z Ami, dlatego tak długo byłam wierna Huggiesom, ale teraz jak kupiłam pielucho- majtki Pampersa to jestem wprost zachwycona i już do końca raczej pozostaniemy im wierne :tak::-)
 
Dotka, używam Premium. Jakoś wcześniej nie miałam z tym problemu, a teraz nagle te ślady obtarć na nóżkach. Myślałam już, że źle zakładam, ale próbowałam wyżej, niżej, luźniej, mocniej i cały czas to samo. Może to kwestia pulchnych nóżek :eek:
 
Ja potwierdzam to z hugiessowym obcieraniem.
Miku pokazuje paluszkiem, ja mu luzuję ale nic to nie daje. Więc dla nas to też ostatnia paczka.
 
reklama
Dzis pierwszy raz widzialam te nowe pampersy ktorych probke mialam, ogolnie rozmiar "3" kosztuje 53.99zl ale nie pamietam ile sztuk.. zapamietalam ze raczej drogie :-p
 
Do góry