reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

reklama
ja ostatnio przerzuciłam sie na Happy i jestem mile zaskoczona:tak: są bardzo rozciągliwe, duże i mają "wysoki stan" że tyłeczek z tyłu nie wychodzi, no i są cieńkie nawet. A w ostatnim opakowaniu były nawet woreczki na zużyte pieluchy;-)
 
madzia tez je mialam ale malego pozniej odparzaly ...tak mi sie wydaje.
w kazdej paczce chyba sa te woreczki bo ja wtedy tez mialam

a wogole najwyzej pomyslicie ze nie normalna jestem :eek: ale uzywalam roznych pampersow i niewiem od czego zalerzy ze nam pasuja czy nie moze od wieku dziecka ? od tego ile siusia? mozliwe ze jestesmy z pampersow zadowolone pozniej nam sie odwidzi na inne ktore nam wczesniej nie podchodzily, moze tak byc? jesli tak to
Jestem zywym dowodem tego bo kupilam hugissy :-D
 
Zgadzam się z Migotką :tak:, kiedyś nie wyobrażałam sobie innych pieluszek jak Huggies, inne odparzały, teraz natomiast najlepsze dla nas pieluchomajtki pampersa ;-):-)
 
My na samym poczatku krotko pampersy pozniej hugissy i hugisy, kiedys kupilam jedna paczke w lidlu do dzis mam pare sztuk trojek byly do bani :tak:
Wogole biedronkowe sa dla mnie calkiem ok ale chyba mi sie znudzily czy cos :eek:
 
Kupilam dla Ani pieluchomajtki pampersa. Wygladaja fajnie ale mam maly problem bo jak dla mnie one smierdza acetonem. Wyczulam to mimo tego, ze mam katar i nie wiem czy to tylko jakas felerna paczka czy one maja taki swoj zapach???

Dzis kupilam w tesco pampki zwykle w promocji i za 2 opakowania giant pack (68 szt rozmiaru 5) zaplacilam 100zl.
 
Kupilam dla Ani pieluchomajtki pampersa. Wygladaja fajnie ale mam maly problem bo jak dla mnie one smierdza acetonem. Wyczulam to mimo tego, ze mam katar i nie wiem czy to tylko jakas felerna paczka czy one maja taki swoj zapach???

Dzis kupilam w tesco pampki zwykle w promocji i za 2 opakowania giant pack (68 szt rozmiaru 5) zaplacilam 100zl.

Nie kupowałam pieluchomajt ale pamiętam, ze pampers 1 strasznie waliły acetonem. Bałam sie dziecku zakładać . Bo jak oni dodadzą zapaszków, rumianków, to czuć tak jak zwykle ( ja dla mnie za mocne to) a jak nie dodadzą to wychodzi prawda , że to plastik i chemia , ropa jeszcze.

Widzialam reklamę Real i było o promocji 2x jumbo pack po 89 czy jakoś tak. Tylko nie wiem czy to jeszcze aktualne.
 
dziewczyny, a próbowałyście pieluchomajtek Huggies?? ja używam głównie tescowe fioletowe dla Julianki czasami pamper jak jest dobra cena np. w Selgros, ale ostatnio ilo się zaskoczyłąm jak mieliśmy Huggies pieluchomajtki ;-) tylko one maja boczki na rzepy (okolo 10cm) a nie tak jak pieluchomajtki pampers na stałe
 
reklama
Teraz w TESCO sa juz nowe pieluszki TESCOWE, TESCOWE kupilam je tzn ,moj malzonek bo on byl na zakupach. Narazie tylko ten model jest. Bo sa jak widac po bocznym oznakowaniu opakowania sa tez pieluchomajtki i takie tam jak w Pampersach.
1zq6erk.jpg
2mqooc7.jpg
2e2o4qx.jpg

2hqsa2p.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry