reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
Teraz w realu gigant pack 2x, pampersa jest po nie cale 85zl :tak:

reklama

cosmolady

grudzień '06, maj '08
Miasto
że znowu?
Rozwiązania
0
a ja czekam na te darmowe próbki i coś sie doczekac nie mogę, miesiac temu naisali, ze wyślą w przeciagu 2tyg... Je**** Poczta Polska sami złodzieje tam pracują :wściekła/y:

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
cosmo heh ;-)
a do mnie w miare szybko przyszly, dzis widzialam w realu nie cale 60zl paczka i chyba ok 50 szt :eek: fakt byly bardzo dobre :tak:

..aenye

Mama grudniowa'06
Miasto
Rumia, Poland
Rozwiązania
0
dziewczyny, sorry, ze sie wtryniam.. powiedzcie, czy sa jakies pieluchy wieksze (albo bardziej chlonne) od pampers 6 - zwyklych, nie pieluchomajtek, bo te sa do bani?
po prostu dostaje nerwicy z moim mlodym, codziennie w nocy albo musze mu zmienic pieluche, albo przebrac, jak sie juz przesika..

Maksi bardzo duzo pije w dzien, w nocy tez, choc mu daje tylko wode.. i leje jak dziki :-(

Dotkass

Mama Ami i Kwietniówka'13 Moderatorka
Miasto
woj. mazowieckie
Rozwiązania
0
aenye wydaje mi się, że jak tak bardzo sika to jedyne wyjście to wstawać w nocy i Go przewijać, bo skoro żadna marka się nie sprawdziła to chyba jednyna, która by nie przepuszczała to pielucha dla dorosłych niestety :sorry:

..aenye

Mama grudniowa'06
Miasto
Rumia, Poland
Rozwiązania
0
hehe, juz go widze w 'doroslym' pampersie ;-)
nie, no nie probowalam innych od pampersa i dlatego pytam ;-)

albo zabrac mu butelke, tylko bedzie sie budzil w nocy 15 razy, fakkkk...

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
aenye wydaje mi sie ze tak jak dotkass pisze przebierac poprostu, albo ja zasypia o 20 a ty 22 to jeszcze zanim sie polozysz przebierz go do rana wytrzyzma pampers ?

..aenye

Mama grudniowa'06
Miasto
Rumia, Poland
Rozwiązania
0
no ten gulonik nie sika przed polnoca wcale! a ja o polnocy sie klade najpozniej.
generalnie pilnuje i jak sie w nocy sama obudze to go przebieram, ale juz mam troche dosc. fak. ciagle jakis cyrk z tymi nocami, nie moga przespac nocy, jak sie nie budzi Maks, to Filip, a jak sie nie obudza, to sie Maks przesika :-( albo mu sie picie skonczy i wyje.. albo sie chce przytulic, jeden z drugim, naraz najlepiej..
ach ;-)

reklama

Madzia0111

kwiecień98lipec07maj08
Rozwiązania
0
aenye bardzo dobrze cie rozumiem, ja mam podobne noce, choć od kiedy odstawiłam Rite od cyca jest juz lepiej ale całej przespac to mi sie jeszcze nie udało.

Jeżeli chodzi o pieluchy to może kwestia za małego rozmiaru i bokiem mu wylatuje:sorry: chociaż jak piszesz że nosi 6 to chyba nie:zawstydzona/y: a może troche mniej picia na noc;-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019