reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Jeśli chodzi o pieluchy to ja juz wszystkie możliwe wypróbowałam ,(żeby nie było ,że jakies najlepsze )a jednak PAMPERS jest dla mnie najlepsz marka pieluch i nie ma porównania z innymi!!!
Ewentualnie cenowo -ale zdrowie dziecka bezcenne nigdy tyłka nie odparzyło moje dziecie gdy miło na sobie pampers:tak::-):no:Próbowałam innych marek happy i huggis - naprawde mi nie odpowiadały wogóle a happy to już wogóle jakis bubel:angry::angry::tak:
 
reklama
kurcze ja to w sumie wszystko testuje na sobie smoczki tez hehe :tak:
ale z pampersami bedzie ciezko powiem tak mam 20sztuk pampersow bo mojej szwagierki maly wyrosl (3-6) ale kupie tez mniejsze (pampersa) bo wiadomo pepuszek itd ale kupie jedna paczke jak wroce do domu i po kilku dniach sie okaze ze te wieksze co dostalam pasuje nie bede kupowac juz malych tylko 3-6 teraz pampersy mozna kupic w kazdym sklepie wiec racja nie ma co kupowac na zapas


pola z tego co kojarze to te dada mozna dostac w netto chyba albo w biedronce juz nie pamietam ale tez na nie patrzalam i zastanawialam sie przeciez ktos o musi uzywac skoro sa? ale ja sie boje testowac na poczatek chyba ze jak maly bedzie mial kilka mc to sprobuje
 
Ja bede kupowac 3-6 kilo bo np Vanesska urodzila sie z waga 3800 a ta waga w moment rosnie.A druga corcia raczej nie bedzie mniejsza.
 
ja kupiłam na pocżatek Pampers Newborn bo one mają taką fajną wkładkę która tą rzadką kupke wchłania i pupa się tak nie odparza. z tego co pamiętam te następne juz takie nie są. więc najpierw do oporu newborny :-)
 
Ja tez na początek kupiłam Pampersy Newborn ze względu na to że tydzień temu Malutka wazyła dopiero 2300 więc w tych większych się utopi:tak:
 
Cześć dziewczyny
jestem nowa na forum i bardzo się cieszę, że został poruszony temat pieluch bo sama się zastanawiałam ciężko, który rozmiar pampersów wybrać na początek czy 1 czyli te 2-5 kg czy też 2 czyli 3-6 kg, Z tego co pisałyście wywnioskowałam, że można spokojnie zacząć od tych mniejszych, bo nawet 4-kilogramowe dzieciaczki się w nie zmieściły. Co do marki pieluch to jakoś od razu postanowiłam, że będą pampersy i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)
 
Dołączam się do fanek Pampersów. Według mnie są najlepsze, a newborny to w ogóle super sprawa ze względu na ten chłonny wkład. Szkoda, że 2 już tego nie mają. A wycięcia na pępek, które oferują inne firmy są moim zdaniem niepotrzebne.
 
Witam
Wtrącę wam się do rozmowy ze swoim zdaniem na temat pieluszek.
My używamy Pampersów i wg mnie są najlepsze, a wypróbowałam chyba większość marek.
Co do rozmiaru na początek to ja kupiłam Pampersy 3-6 kilo i były idealne. Miałam jeszcze 2 sztuki tych mniejszych 2-5 kg i moja córcia ważąca przy urodzeniu 4200 nie weszła w nie, chociaż na oko nie były dużo mniejsze od tych 3-6. Dlatego radzę kupić te 2 i jeżeli okażą się bardzo za duże to zawsze mąż może donieść te mniejsze - lepiej żeby pieluszka była za luźna niż miała obciskać. A poza tym do za dużych pieluszek maleństwo dorośnie i nie trzeba będzie wyrzucać paczki za małych pieluch.
 
reklama
Do góry