reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

dokładnie dałam za happy newborn 18,90zł est ich tam 40 czy 42 sztuki w zwykłym sklepie dzieciowym w sosnowcu.

chusteczki z dady - porażka - strasznie suche.
musimy wypróbować tego ciena - to jest z LIDLA???
 
reklama
kaśka76 tak, Cien to Lidlowska marka, ale oprócz chusteczek Ciena w Lidlu są też chusteczki Frotto...Są tanie, kosztują 3,99 i mimo tego, że są cieńsze, rekompensują to dobrym nawilżeniem.
 
Ja się przerzucam na rossmana bo bordowe są rewelacyjne i będę uzywać na zmiane z pampersem a chusteczki te nowe BAbyddreams tez extra nawilżone a tańsze niż dada jak promocja POLECAM
 
kaśka76 dla mnie Ciena są rewelacyjne, mięciutkie i dobrze nawilżone...ale musisz uważać przy zakupie, niestety w tego typu sklepach trudno upilnować towaru i zdarza się, że klienci nagminnie otwierają opakowania. Ja zawsze dobrze przyglądam się, czy nie była ruszona naklejka, bo jeśli była, chusteczki w środku mogły wyschnąć i nie będą nadawać się do użycia. Tak samo nie ruszam pieluch, które mają rozerwane opakowanie, czasem brakuje w nich sztuk, bo ktoś powyciąga. Co do ceny to chusteczki Cien kosztują 6.99 lub 5.99- cena czasem się zmienia, często jednak są promocje i można je dostać za 4.99. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić to polecam Frotto.
 
Baby dreams to nowa seria rossmana i kosztują ok 4,60 teraz promocja była i jest tam 80 szt.
 
reklama
Do góry