reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluszki - jakie polecacie?

reklama
Hej dziewczyny :)
U nas baby dream się nie sprawdziły. Choć z przyczyn "technicznych" byłam z nich bardzo zadowolona, to niestety maluszek dostaje od nich odparzeń :(
Huggies ok, ale bez rewelacji - zdarza się, że przeciekają.
Niedługo wypróbujemy DADA :)

kerna
, mogłabyś coś więcej napisać o tych wielorazowych? Też chciałabym je wprowadzić, ale nie wiem w jakim wieku...
 
ja odkad maly mial 2 miesiace zaczelam uzywaz dady,ale teraz po zmianie w lutym kupilam 1 paczke tej nowszej wersji i mi strasznie nie podeszly mlody mial ciagle mokro.Wiec przeszlam na Happy 3d,sa ok,moze troche sztywne ale ok.Teraz chcialam kupic mlodemu wlasnie te pampki pojechalam do slklepu ale akurat ich nie bylo w innym byly ale po 54 zl! 54 szt(ja kupowalam po 35) wiec zajechalam do biedronki i wzielam dady.I o dziwo je ulepszyli bo nic a nic nie przeciekaja i mlody nie ma ciagle mokro.Wiec znów wracamy do dady!
 
U nas dobrze sprawdziły się pieluszki z tetry,ale po kilku miesiącach pupa byłą czerwona,jakby odparzona,więc zdecydowaliśmy się zmienić cna Pampersy i to był dobry ruch. Polecam właśnie te pieluszki.


Pozdrawiam AMKO dla dzieci
 
Ja dostałam pieluszki z Holandii firmy KRUIDVAT. To jest nazwa sieci drogerii coś takiego jak Rossmann u nas.
Pieluszki są z tych tańszych coś takiego jak u nas Babydream. Dostałam tylko 3 paczki i będzie mi bardzo szkoda jak się skończą bo są po prostu rewelacyjne. Jak dla mnie biją na głowę Pampers! Szkoda że są u nas nie do kupienia!
 
Ja polecam pieluchy "FITTI" z Biedronki:)
Omijałam je swego czasu szerokim łukiem, gdyż miały z wierzchu folię, ale teraz je ulepszyli i są "przewiewne" atut? w przeciwieństwie do Dady mają na pleckach gumeczkę, przy Dadzie często kupka była na pleckach przy Fitti ani razu się to nie zdarzyło-jeden minus mają przylepce a nie rzepy ale w gruncie rzeczy to nie przeszkadza.
Ja jestem z nich zadowolona, Dada często po nocy np.się "dziurawiły"i mały był cały w tych granulkach ze środka, ten żel się wysypywał no i ta kupa na plecach....:)))))))
 
My przeszliśmy bardzo długą drogę zanim znaleźliśmy produkt najlepszy dla nas.
Najpierw były Pampersy, potem syn uczulił się na nie, a na jego pupie była swędząca wysypka.
Potem Huggies, nie lubię ich.
Lidlowe były dość sztywne, ale nie miały wkładu żelowego i nie uczulały smyka.
Następnie Dada. Ładne, kolorowe małpki, pielucha bardzo w dotyku i wyglądzie przypomina Pampersa. Synkowi nie pasowały, non stop się za nią ciągnął i krzyczał: ‘nie, nie’. Być może uwierały, być może swędziała skóra?
Powrót do Lidlowych. Jednakże zostały zmienione. Teraz są bardziej miękkie, oddychające i mają żelową wkładkę. Po kilku dniach u synka zaczerwienił się siusiak.
Teraz syn ma prawie 2 latka i uczy się korzystać z nocnika. Całe dnie biega bez pieluszki. Zakładamy ją tylko na noc. Pampers Sleep&Play. Drażni mnie to, że nie ma gumki na plecach. Ale nawet przy dużym siku nic nie przecieka i nie ma żadnych uczuleń.

Szukając idealnej pieluchy można przejrzeć ranking produktów dla dzieci i rodziców. Jednakże zawsze należy mieć na uwadze, że wybór pieluchy to bardzo indywidualna sprawa.
 
reklama
my od paczatku uzywalismy pampersa

jak mała skonczyla 1 rok kupiliesmy paczke dady z biedronki na probe

mała dostała takiego uczulenia ze leczylismy ja 3 tyg (w zime moze i sie nadaja ale jak przyjdzie lato i cieplej jest to masakra )

raz kupilismy pampersa te pomaranczowe slipe end play cena niska bo ok 30 zł ale jak dla nas tragedia

nie maja rozciagliwych boczkow a nasze dziecko to bardzo zywe dziecko wiec prawie cała paczke oddalismy znajomym

dla nas tylko pampersa sie sprawdziły ale niestety cena teraz kosztuja ok 65 zł w realu

a nasze dziecko jak na złosc dalej "wali " w pampersy tylko szkoda ze te najdrozsze :-(
 
Do góry