reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

my przez pierwsze półtora roku tylko pampersa używaliśmy tych pomarańczowych, kupowaliśmy zawsze na zapas jak były w promocjach np 4 czy 6 opakowań za 24zł czy 18zł w zależności od ilości.
Później przerzucilismy się na pieluchy i chusteczki z biedronki, dada. Byliśmy zadowoleni, są duże, nie rwą się dobrze nawilżone, choć chwilami aż za mocno. Ale co ważne nie uczulały. A od ok 9 mcy używamy tylko z lidla, takie czerwone Softino, jest ich 72 szt i koszt ok 4zł więc się opłaca. Ślicznie pachną i są w dobrej jakości. Te z rossmana przetestowane za suche, nivea drogie, huggisy suche.
 
reklama
Nie wiem, czy wiecie, że nawilżające chusteczki w większości przypadków zawierają różne związki i substancje chemiczne, tzw. parabeny, które mogą uczulać i pogłębiać podrażnienia skóry, a więc wszelkie odparzenia. Większy artykuł na ten temat tutaj. Ja niestety w domu mam małego alergika. Kiedy żadne kremy nie pomagały na odparzoną pupę, lekarka doszła do wniosku, że na próbę powinnam odstawić chusteczki. Zaopatrzyłam się więc w myjki bambusowe Cheeky Wpies. Super mięciutkie i delikatne, a korzystanie z nich nie jest tak kłopotliwe jakby się początkowo wydawało.
 
my od urodzenia uzywamy BAMBINO

mielismy juz wszystkie rodzaje pampersa i teraz mielismy dade na probe

ale jak dla mnie za mozno sa nasoczony

małej normalnie leci po pupci jak sie ja wyciera :no:
hugisy masakra !!
jak zgniotłam to leciało z nich tak jak z gabki :wściekła/y:
wiec Bambino u nas sprawdziło sie najlepiej :-)
 
dla mnie zawsze najlepsze były Dada z Biedronki :tak: nadal ich używamy:-)

pampers te pomarańczowe też ma fajne, tym bardziej, jak mozna je było kupić w zestawie w promocyjnej cenie

hugisy jakieś twarde mi się wydawały, ale fajnie nimi kurz się ścierało :-D:-p
 
reklama
Do góry