reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

U nas huggies są niefajne:no::no:, bo jakieś takie sztywne. Nivea super, ale drogie w stosunku do innych:eek::sorry:. Dzidziuś oraz bambino mają okropny dla mnie zapach, do tego dzidziuś dla mnie za mało nawilżone. Ja przestawiłam się na pampers, ale te tańsze, czyli PAMPERS PLAY (takie, w pomarańczoweym opakowaniu). Dobrze nawilżone, zapach OK i cena tez spoko:tak::-D:tak:.
 
reklama
Ja po przeczytaniu wielu opinii o Dada postanowiłam spróbować wyrobu bierdronkowego i powiem, że jestem zaskoczona pozytywnie, pieluchy na równi z Lidlowskimi - bardzo fajne, duże, elastyczne, kolorowe, chłonne - córcia nie budzi się w nocy a pielucha rano cała, ubranie suche :), chusteczki również super, miękkie, dobrze nawilżone powiem, że bardziej mi pasują od Huggies. Myśle, ze pozostaniemy przy Dada chyba, że w Lidlu wciąż będzie promocja na pieluchy Toujours 50szt za 25zł :). Pozdrawiam.
 
Spotkało mnie dziś mile zaskoczenie;-) Byłam w biedronce i chusteczki nawilżane Dada były w cenie 3.99zł.:-) Nie pisało że promocja czy coś z tych rzeczy i tak sie zastanawiam czy na stałe zmienili cene czy jak???? Pozdrawiam
 
Tak u mnie w Biedronie też są chusteczki za 3.99 więc kupiłam zapas;-)nie pisało, że promocja!! tylko nie było pampków z Dady od 7kg i nie wiem jakie są ceny i ilosć szt! ostatnio próbuje wszystkie...
 
U mnie w Biedronce chusteczki nawilżane Dada też kosztują 3,99 zł... Ta cena utrzymuje się od 1 lipca :tak:. Nigdzie nie jest napisane, że to promocja, więc pewnie potaniały :-):-):-).
 
Co do chusteczek DADA to u mnie wciąż po 3.99 :-)ale oprócz tego pieluchy tez z tej serii potaniały aktualna cena to 27,99:-):-)!!!
Ja osobiście wolę z Lidla ale dla zwolenniczek Dada myśle ze to dobra wiadomość:-)
Pozdrawiam Anka.
 
Ja mam jeszcze chustki, bo kupiłam czteropak w promocji, ale kończą się, więc z chęcią kupię po lepszej cenie. Kasia, pieluchy dada od 7 kg są paczkowanie po 54 sztuki.
 
A ja bardzo lubię chusteczki Dzidziuś, używamy je praktycznie cały czas. Bardzo mi się podoba ich zapach, choć fakt problem z wyjmowaniem ich z opakowania to jest niemały :-D Raz wypróbowaliśmy też Nivea i Pampers, ale zapachy mają okropne i jedne z nich (już nie pamiętam które) były tak mocno nawilżone, że aż do przesady. Ostatnio polecono mi chusteczki Dada z Biedronki (jakoś się przed nimi zawsze broniłam ;-)), kupiłam lawendowe i powiem, że całkiem niezłe. Może się na nie przerzucimy.U mnie cena też 3,99 zł
 
A czy któras z mam uzywała custeczek Hippa?
Bo mam mozliwosc kupienia ich dosc korzystnie, ale musiałabym kupic od razu 15 paczek:-D wiec nie wiem czy warto..
Jak dla nas najsłabsze były Bambino-może trafiłam na jakies feralne, ale rwały sie na kawałki..
 
reklama
Czy oprócz huggis pure i nivea pure są jakies na bazie samej wody?? Ja ogólnie takiech husteczek do pupy nie używam, chyba, że jestem w terenie, ale wtedy też staram się tyko takimi z woda. Póki co najbardziej pasują nam huggisy, bo one faktycznie mają najmniej tych róznych środków w tym zapachowych i buzię tez moge wytrzeć po obiadku. Po innych córka doarała kropek na buzi, na szczęście szybko znikneły.
 
Do góry