reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

Polecam Penaten bardzo mocno nawilżone i delikatne cena ok. 7zł, albo johnson ok 9zł-a czteropack 24zł
 
reklama
Mamita a w jakim sklepie kupujesz w tej cenie penateny?

Penaten lotiontucher najlepsze chusteczki jak dla nas :-) i zapach przepiękny :tak:
 
Optyczka chyba w biedronce nie ma jakichś ogólnokrajowych promocji, bo ja tych chusteczek nie widziałam, a byłam akurat dziś... szkoda, bo na pewno bym kupiła.
Za to w Lidlu w moim mieście pieluchy toujours po 25 złotych
 
Witam,
nam sprawdziły się najlepiej chusteczki Huggies Pure, wcześniej zdarzyło mi się użyć chusteczek pampers i też złego słowa nie powiem ( no poza cena może ;)) teraz kupiłam z Lidla chusteczki Cień (skusiła mnie cena) - są miekkie, nie śmierdzą i póki co pupa małej okej ale zobaczymy jak będzie dalej :). Pozdrawiam
 
Kupiłam dzisiaj chusteczki Bambino mialam kiedys i swietnie sie sprawdziły :tak:Pięknie pachną dobrze nawilzone i nie uczuliły Julki Polecam:tak::-)
 
Ja już przetestowałam happy - ok, pampers - super, dada- super, dzidzius - jak dla mnie naprawde są fajne czesto je kupuje w 4 paku;-)Bambino- tez fajne ale dosc intensywny zapach!
 
DlA mnie Bambino są super najbardziej w nich podoba mi się ten zapach:-D Dada- super Pampers te biale- smierdzą jak dla Mnie:baffled::baffled: Dzidziusie mialam te rozowe swietne natomiast te zwykle skin balance za suche:happy2: a Higgiisy sa sztywne te czerwone:sorry2: Nie wiem jak HiPP? TESTOWALYSCIE JUZ??
 
a wiec,Hugies odpada,sztywne rwa sie,pamers sensitive uwielbiam je,tak samo jak jonhson baby kazde lubie,dzisdziusioe uzywalam jak bylam w polsce,nie narzekam,a najbardziej lubie z nivea baby,ale tu w anglii nie ma,nie wiem dlaczego,serii nivea baby niema wogole a ja tak ja uwielbiam:tak:z hippem sie nie spotkalam tutaj,kolezanka mieszka w niemczech i uzywa ponoc dobre sa:tak:a i bambino tez rewelacyjne..
 
reklama
ola oli:-) U nas na samamym początku są Bambino rewelacyjne są te chusteczki:tak:Bambino produkuje ta sama firma co Nivea nawet na paczce pisze:tak:..
 
Do góry