reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki Dzidziuś - odradzam

Rosmann:tak::tak::-)najlepszy sklep tak tanio i w ógole wszytsko by sie z tamtąd przydalo:-)dawajcie napad na sklep:-D
 
reklama
He he, tez je wtedy w promocji kupilam, z tym,ze leza jeszcze cale zapakowane w szafie, otworze pewnie za pare dni jak mi sie rossmannowe skoncza. Ta promocja byla chyba z miesiac temu.
 
He he, tez je wtedy w promocji kupilam, z tym,ze leza jeszcze cale zapakowane w szafie, otworze pewnie za pare dni jak mi sie rossmannowe skoncza. Ta promocja byla chyba z miesiac temu.

Ja wtedy kupiłam dwie paczki i na razie też leżą :tak:.
Teraz używam Dzidziuś skin balance z alantoliną i lanoliną. Jak przemywam nimi pupcię mojego synka, to wszystko jest ok (z wyjątkiem tego, że są zbyt suche). A jak przetarłam nimi jego twarz, to dostał czerwonych krostek :-(.
 
Ostatnio kupiłam w Rossmanie chusteczki nawilżające dla dzieci. Zapach chusteczek babydream extrasensitive (w białym opakowaniu) kojarzy mi się ze środkiem dezynfekującym używanym w szpitalach. Natomiast babydream w niebieskim opakowaniu, moim zdaniem, są dobre, tanie i ładnie pachną :tak:.
 
ja kupiłam w rossmannie niedawno chusteczki babydream pakowane po 15 sztuk, chyba niebieskie. Zależało mi właśnie na małym opakowaniu do wózka. Jednak wg mnie rozmiar to jedna z nielicznych zalet. Chusteczki nieduże i jakieś takie suchawe nawet zaraz po otworzeniu opakowania
 
Ostatnio kupiłam w Rossmanie chusteczki nawilżające dla dzieci. Zapach chusteczek babydream extrasensitive (w białym opakowaniu) kojarzy mi się ze środkiem dezynfekującym używanym w szpitalach. Natomiast babydream w niebieskim opakowaniu, moim zdaniem, są dobre, tanie i ładnie pachną :tak:.

O tak, te biale maja na opakowaniu niemowlaczka a te niebieskie troche starsze dziecko. Te chusteczki sa niedrogie wiec grzechem jest narzekac na nie;-) ale fakt, te biale smierdza plynem do szyb:baffled:, moj maz, ktorego denerwuja takie zapachy mial otworzone inne chusteczki, Nivea i kiedy on zmieniach pieluszke to ich uzywal.:baffled: Te niebieskie sa ok.
 
reklama
Do góry