reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko jakie polecacie??

Ja również używam nosidła - zakupiłam Manducę. Jest po prostu świetna. Przetestowałam ją podczas urlopu w górach. Jak przystało na nosidło ergonomiczne i dziecko i rodzic są zadowoleni. Nie żałuję wydania całej góry kasy ;)
 
reklama
Babybjørn tez teoretycznie od urodzenia. dziecko wklada sie twarza do siebie i z tylu zapina czesc, ktora podtrzymuje glowke. jednak nadala maluch jest w pozycji pionowej. uzywalam do dwojki dzieci i tez zostawiam dla kolejnego
nie mogę się z tym zgodzić. Mam takie nosidełko tej firmy własnie ergonomiczne;
BabyBjörn COMFORT - nosidło ergonomiczne

i jest wyraźnie napisane w instrukcji, że od 3 miesiąca.Nosidełko to jest rewelacyjne, bardzo wygodne, dziecko w pozycji do noszącego ma kolanka na wysokości bioderek-jak w chuście. Doskonale zabezpiecza głowę nawet dużego 3 miesięcznego bobasa.Naprawdę polecam.
 
Witam. Ja mam nosidełko firmy babybjorn, takie, jak tu Rewelacyjne nosidło BabyBjorn Active (1213825782) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona, choć malucha nosze w nim tylko wtedy, kiedy naprawde musze, gdyz ze wzgledu na obnizone napiecie miesniowe, nie moze zbyt dlugo przebywac w pozycji pionowej, czekamy wiec az skonczy 7-8 m-cy:) Natomiast wg mnie glowna zaleta jest to, ze mozna w nim nosic malucha przodem i tylem, oparcie jest miekkie ale po odwinieciu gornej czesci dobrze podtrzymuje glowke. Zapiecie na plecach jest wygodne tylko troche gimnastyki jest z zakladaniem:) Ale ogolnie ok. Dostalam w prezencie, wiec niewiem, ile kosztuje nowe. Aukcja, ktora podalam, jest chyba z uzywanym.
Pozdrawiam
 
Ja kiedyś w pogoni za modą omal nie zafundowałam sobie chusty, bo nagle boom się na nie zrobił straszny. Podobno są wygodne. Koniec końców miałam nosidełko i w pierwszych miesiącach sprawdzało się rewelacyjnie, kiedy trzeba było cokolwiek w domu zrobić, a dziecinka nie chciała odpuścić:) Z perspektywy czasu to jednak wyszło na to, że wspomniane nosidełko było raczej mało przyjazne dla dziecięcego kręgosłupa. W odróżnieniu od dostępnych teraz nosidełek ergonomicznych. Fajne są np. Bondolino których cała gama dostępna jest w sklepie internetowym Tublu.
 
My używamy od jakiegoś czasu takiego Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko SUNNY N12 ZAFFIRO i jesteśmy zadowoleni bo nie dość, że przydatne to dobrze wykonane. Ogladalismy rozne inne ale albo siedzisko bylo za waskie albo regulacja paskow beznadziejna, albo cos innego. W tym podoba nam się to, że siedzisko jest szerokie i można łatwo dopasowac regulacja do rozmiarow dzidzi i moich albo meza.
Polecam :-)
 
powiem szczerze w ogóle nie polecam nosidełek, zbędny wydatek, przed zakupem wydawało mi się potrzebne (sądziłam że da radę mając dziecko w nosidełku np. posprzątać nieco czy ugotować obiad) więc kupiłam firmy Bruin, co do samego nosidełko nie mam żadnych zastrzeżeń, dobrze wykonane, główka dziecka trzyma się sztywno itp. ale jednak na rękach ciężar dziecka inaczej się rozkłada i nie jest tak uciążliwy, w nosidełku po 10min mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa a po za tym jak dziecko jest marudne i płacze nie ma czasu na wkładanie je do nosidełka a nawet jak już je się tam w sadzi to np. gdy uspokoi się i uśnie jest problem - jak nie budząc go, wyjąć go z nosidełka i położyć do łóżeczka? nie da rady, więc dwa razy spał w łóżku w nosidełku, po czym przestałam go używać
poza tym mając dziecko w nosidełku, to i tak czy siak nie wiele da radę zrobić, o schylaniu bynajmniej nie ma mowy
a więc do domowego użytku nosidełkom mówię nie
te turystyczne, które zareklamowała moja poprzedniczka to powiem szczerze może być fajna sprawa ale nie wiem, nie próbowałam
 
Ostatnia edycja:
ja polecam chuste..to nie prawda ze dzieci nie lubia w nich siedzieć mnie równiez sie tak zdawało, ale kwestia tkwi w tym , że trzeba dzieccko po trochu przyzwyczajac, poza tym wazne jest też wiązanie. Z chusty bez problemu odłożysz śpiące dziecko.. polecam stronke Chusty do noszenia dzieci www.decoraliki.pl - Decoraliki.pl - Chusty do noszenia dzieci i strone kanura , tam wszystko na forum o chustowaniu jest napisane. Powiem Wam że mój syn w chuście siedzieć nie chcial jak sie pozniej okazało problem tkwil w tym, że do chusty dziecko ubiera sie o warstwe mniej (bo chusta już jest jako dodatkowa warstwa) i jak ubierałam go, koszulka kaftanik bluza i chusta było mu za ciepło, i się darł, a jak zdjełam jedną warstwe i nauczyłam bąbla siedzieć w chuście( spacery po 10 min potem 30min) to teraz nie mam żadnego problemu. A dziecko możesz zawiązac z przodu, z boki i na plecach. A do poki nie siedzi jest to napewno lepsze dla jego kregoslupa niz nosidlo:/
 
reklama
Do góry