reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

Agniecha ja też najbardziej lubię te fioletowe, a tej lawendy to jeszcze nie poczułam ;)
M ostatnio kupił Huggies Pure i muszę przyznać, że suche nie były, ale za to bardzo łatwo się rwały jak chciałam je wyciągnąć z opakowania.
 
reklama
huggisy za morke??:szok: dla mnie były jak jedne z wielu za suche :-) Wracając natomist do chusteczek Dady wypróbowałam ostatni z zapachów mianowicie fioletowy i te mi najbardziej odpowiadają. Zielone taki sobie zapach, niebieskie za bardzo wyblsamowane a te są w sam raz. Napisane na nich jest, że to zapach laewndy ale nie jest to taki typowy moim zdaniem i choć za lawendą nie przepadam to te wydają mi się przyjemne :tak: Z pamersów droższych o przynajmniej 2 pln przerzucam się zatem oficjalnie na fioletowe Dady :-D

My też jesteśmy fanami biedronkowej dady :) Tylko, że dla nas najlepsze są zielone. Od czasu do czasu zaszaleję i kupię pampersa niebieskie, bardzo ładnie pachną, ale są niewielkie. Chusteczki dada są większe :)
 
hej :) my używamy dady już ponad rok. Choć przewinęły się nam przez ręce jeszcze papmpersy pomarańczowe - mają ładny i delikatny zapach happy żółte, czerwone i jeszcze te z Rossmana heh było troche tego ale najbardziej przypadły nam dady :)
 
a ile kosztują dady? biedronkę mam pod nosem, ale tam zawsze takie kolejki:p chociaż i tak niedługo będę musiała się wybrać po pampersy:) bo mój grubasek z 2 już wyrasta...

my mamy teraz pampersa z aloesem...i to nasze ulubione chusteczki:tak::tak: póki co:) a teraz w realu jest promocja;) 6 pak za 26 złotych:) polecam!:) wychodzi 4,3 zł za opakowanie 64 sztuki:)
 
JA używałam też biedronkowych, ale od znajomej na urodziny dostałam nawilżające chusteczki pielęgnacyjne z dodatkiem lanoliny Lansinoh . Lanolina jest bardzo ważna bo mój bobas ma strasznie podrażnioną skórę i chusteczki nie zawierają alkoholu. W środku jest ich 70.
 
Martusia a ja polecę ci dwie firmy: Babydream - bez konserwantów, barwników i innych syfów, ale są mało nawilżone.
A druga to Linteo Baby - z Carrefour`a. Obie firmy mają BARDZO tanie chusteczki i bez wszystkich syfów, które niestety mają w chusteczkach renomowane firmy. Nie drą się, łatwo się wyciągają - dla mnie rewelacja.

Edit: Linteo już nie polecam ;-) To znaczy sprawa ma się tak: pytałam znajomej chemiczki, która rozłożyła skład na części pierwsze i takie oto wnioski:
"Nie jest źle, ale dobrze też nie jest. Moim zdaniem za dużo konserwantów, a pierwszy już na piątym miejscu w składzie. Środek zapachowy też wysoko, a cenne substancje na szarym końcu czyli jest ich najmniej. Rozpuszczalnikiem jest Propylene Glycol - dla alergików i bardzo małych dzieci chyba bym nie polecała. Dla starszych już hartowanych można."
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo cenne informacje, od dawna zastanawiałam się co wybrać, nie wiedziałam kogo spytać, a wystarczyło odwiedzić Wasze forum :):):)
 
Do góry