reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie mokre chusteczki polecacie

hej,
ja polecam z rossmana te w rozowym opakowaniu sa super idealnie mokre, nie ciagna sie i jest ich duzo! :)
jak synek byl mniejszy to uzywalismy nivea albo pampersow
 
reklama
ja chyba wszystkie najbardziej popularne ( oprócz dady) przetestowałam i wygrał pampers. Chodzi głównie o nawilżenie. Do biedrony mam nie podrodze więc nie zakupiłam jeszcze, ale wybieramy się niebawem do dziadków co to ją pod blokiem mają więc nie omieszkam przetestować :-). A jeśli któraś z Was robi zakupy w super-pharm i ma kartę klienta to jeśli macie juz na niej jakieś punkty - mozna wymienić na chusteczki pampers właśnie. Mi z punktów starczy na 2 opakowanie ale to zawsze coś :) Nie wiem tylko do kiedy trwa ta akcja z chusteczkami za punkty bo co jakiś czas zmieniają punktowy asortyment :tak:
 
Ja pampersa sensitiva nie bardzo lubię -wolę tego zielonego ,ale przetestowałam biedronkowe Dady i muszę powiedzieć ,że albo te albo Pampersy. Dady miałam zielone i niebieskie( zostały jeszcze różowe) i niebieskie mają na chusteczce dużo balsamu . Także polecam :tak:
 
ja testowalam : huggies -jak dla mnie najgorsze,bardzo czesto sie rwaly,strasznie sklejone ze soba,ze ciezko wyciagnac ,johnson’s - troszke jakby mi śmierdzą i pampers sensitive wygraly jedyne w swoim rodzaju,nic sie nie rwie,wilgoc trzyma dlugo,czasem nawet gdzies jakas chusteczka sie zapodziala ale nadal byla wilgotna,zadnych niespodzianek typu wysypka nie bylo,ja polecam pampers sensitive:tak:
 
my używamy huggiesów pure (newborn) i faktycznie się rwą, ale dla nas to plus, bo Małej wystarczy czasem tylko pół chusteczki (jak zrobi siusiu):) żadnych odparzeń nie miała..żadnej wysypki super!!:) miałam cleanic kinduś czy jakoś tak i masakra..podrażniły pupę, same były niemiłe w dotyku (takie mało nasączone?? sztywne??)..teraz idą na wypróbowanie pampersy (zielone), dady chcę spróbować też:) ale najpierw zużyjemy zapasy jakie mamy:) kiedyś dla siebie używałam bambino do zmywania makijażu i pamiętam, że je lubiłam:)
 
ja polecam dady niebieskie sa super! i bambino :0 ale dady lepsze i tansze ale tylko nieieskie,bo sa takie naturalne a rozowe i zielone troszke "smierdza"
 
My uzywamy nivea soft & cream nivea pure & fresh i zielone pampresa czasami tez bambino;-)
dady podraznialy malego huggisy za mokre a j&j smierdzialy
 
reklama
huggisy za morke??:szok: dla mnie były jak jedne z wielu za suche :-) Wracając natomist do chusteczek Dady wypróbowałam ostatni z zapachów mianowicie fioletowy i te mi najbardziej odpowiadają. Zielone taki sobie zapach, niebieskie za bardzo wyblsamowane a te są w sam raz. Napisane na nich jest, że to zapach laewndy ale nie jest to taki typowy moim zdaniem i choć za lawendą nie przepadam to te wydają mi się przyjemne :tak: Z pamersów droższych o przynajmniej 2 pln przerzucam się zatem oficjalnie na fioletowe Dady :-D
 
Do góry