reklama

Piersi

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez AgnieszkaAsz, 7 Grudzień 2006.

1. AgnieszkaAsz

AgnieszkaAsz Zaciekawiona BB

Nie wiem czy jest już taki wątek, ale chciałam się dowiedzieć jak tam u was z piersiami. Ja karmiłam piersią przez rok i jeden miesiąc (do kwietnia tego roku). Do tej pory mam piersi jak ... flaki. Są puste i obwisłe. Sama już nie wiem, czy to jest normalne? Mam nadzieję, że po drugim dziecku nie będzie jeszcze gorzej :(.

2. Naur

Naur Fan(ka)

Hmm...ja karmilam przez 11m-cy, moje cyki od czasu sprzed ciazy powiekszyly sie o 1,5 rozmiaru i tak im juz zostalo, owszem stracily nieco na jedrnosci, ale to raczej z powodu wielkosci, bo dalej sa fajne, tylko mam duze rozstepy na bokach i nieco wieksze brodawki. Mysle ze sprawa jest bardzo indywidualna i zalezy od róznych czynników, jak wiek, wielkosc, jedrnosc, ksztalt..itp.

3. reklama
  4. Anioleekk78

Anioleekk78 Aktywna w BB

Heja,
    hmmm moja piersi sa piekne, powiekszyly sie o rozmiar, stracily na jedrosci...moja kolezanka z kolei tez karmila tak dlugo jak ja, prawie 2 lata (nasze dzieci maja teraz prawie 3 latka) i ma z kolei takie piersi jak Ty opisujesz, obwisłe, sflaczałe, smieje sie ironicznie, ze długie do pasa, zasłaniajace pępek i tez sie boi, ze przy drugim bedzie to samo, albo i gorzej. Co mozna zrobić w tym przypadku, chyba nosić dobry stanik no i moze jakiś zestaw ćwiczen...nie wiem...

5. niczka

niczka Fanka BB :)

a moze to tez kwestia rozmiaru "wyjsciowego" i pozniej.
    Ja jeszcze karmie. Ciekawa jestem jak bedzie pozniej.

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

To chyba jest sprawa "osobnicza", jak się ta część ciała zachowa po karmieniu;-). Ja nigdy nie miałam ogromnego biustu, jak karmiłam, to mi przybyło ze dwa rozmiary, a kiedy skończyłam karmienie, to jakoś trochę sflaczały, ale po jakimś czasie o dziwo zaczęly wyglądać lepiej. A może poprostu jak skończylam karmić, to tak mi się wydawało, że flakowate, bo przyzwyczaiłam się, że byly obfitsze. Generalnie nie jest wcale źle, w dodatku zostały mi odrobinę większe. Może trochę opadły, ale nie tragicznie. W każdym razie mężulo nie narzeka, przeciwnie;-);-).

pozdrawiam
    nikita

7. Mia26

Mia26 mamineczka lipcóweczka ;)

Hej! Wsumie za dużo powiedzieć nie mogę jako osoba,która już ten temat przerabiała, ale z doświadczenia nieco innego wiem, że dla poprawy biustu najlepsze są ćwiczenia i basenik:-) Oczywiście miło jest wspomagać je masażami (ukłony do płci brzydszej;-)) i kremikiem:-)
    Powodzenia!
    Ps. im szybciej takie akcje tym lepiej!

8. kwiatek_27

kwiatek_27 Początkująca w BB

nie dawno w dzien dobry TVN byla mowa o akcji promocyjnej p.welman (i jeszcze kogos)nt. dobierania odpowiedniego biustonosza...wyobrazcie sobie ze ponad polowa z nas zle dobiera sobie staniki:|..wydaje nam sie ze jest super i nie uwiera a tu...cycki jakos marnieja w oczach.
    Z tego co wynioslam z akcji to stanik pomaga dobrze uformowac piersi + do tego zalecane sa kremy ujedrniajace..lub tzw bicze wodne.
    Polecam tez wiele pakietow spa ktore w szybkim czasie odnawiaja/regeneruja skore piersi dzieki czemu sa one jedrniejsze i pozostaja takie na dlugo:)
    sprawdzcie sobie w wyszukiwarce
    BUST FIRMNESS - zabiegi ujędrniające biust

Poleć forum