reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza wizyta u lekarza

Cześć dziewczyny! 26 lutego miała przyjść miesiączka, nie przyszła. Zrobiłam test - wynik pozytywny [emoji16] cieszę się bardzo. Ale mam do was pytanie. Umówiłam się dziś do lekarza u którego chciałabym prowadzić ciąże na 30 marca i boję się czy to nie jest za późno? Wg ostatniej miesiączki (29.01) to będzie już 8tydzien +4 dni. I nie wiem czy cierpliwie czekać czy jednak przepisać się na 15 marca bo też był wolny termin (tylko już inny lekarz)?
Jak się nic nie dzieje ze spokojem możesz czekać. Ja miałam małe problemy z lekarzem i do innego poszłam właśnie w 8 tygodniu ciąży.
 
reklama
Do góry