reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze badania

ja juz mam swoje wyniki i bdań i USG - wszystko super :)
ale się cieszę, bo już sie bałam..
a kolejną wizytę mam na 31,01 - wiem ze często chodze do Gin ale to przez L4 (musi mi rpozedłużać co miesiąc)
 
reklama
Aga! Mam pytanie zamierzasz być na zwolnieniu już do końca? Bo ja się waham. Pracę mam jeżdżącą i stresującą a lekarz mówi, że spokojnie mogłabym nie pracować ale boję się co będzie z ZUSem jak mi sięskończy okres zasiłkowy.
 
mam do zrobienia:
- PRG
- glukoza
- HBs Ag
- p/c anty-Toxo IgM
- p/c anty-Toxo IgG
_ p/c anty-CMV IgM
- p/c anty-CMV IGg
- bad. cytol
i jeszcze jakieś cztery których już nie mogę doczytać
 
Hej,
Byłam wczoraj u swojego gina z pierwszą wizytą i jakaś taka wróciłam niespełniona... Myślałam, że zrobi mi USG, ale on nie widział takiej potrzeby - zbadał tylko i powiedział, że wszystko jest w porządku. A ja ogólnie byłam jakaś taka zestresowana, że o połowę rzeczy zapomniałam zapytać. A następna wizyta dopiero 14.02. Niby wszystko w porządku, zlecił badania... O toxoplazmozę i tak sama się musiałam upomnieć, no co on, owszem przepisał, ale powiedział, ze tego badania nawet w Stanach nie robią, bo jest zbędne i bardzo kosztowne :-[
A w poprzedniej ciąży byłam z niego zadowolona.

Pozdrawiam, Marta
 
Marrtruda nie marwt się, nie zawsze robią od razu usg, ja mialam np. dlatego od razu zrobione bo 1 poronienie miałam. A co do pytań to ja też nie zapytałam o wszystko co chciałam, następnym razem po prostu zapiszę sobie na kartce, lepiej tak niź znów coś zapomnieć.
Zauwazyłam nasze tickery i jakie one podobne, teraz ciążule podobne i pierwsze dzieciaczki też bliziutko siebie:)
 
Ja już mam dość badań ale wczoraj na usg widzieliśy pęcherzyk i dobrze wiedzieć że tam jest i wszystko dobrze na razie.
 
Powiem Wam,że ja wcale nie jestem za tym żeby tak szybko robic usg.Powiedzmy,że 6-7 tc. to jest dobry czas,ale wczesniej? z mojego doswiadczenia wynika,że po takim usg najczęściej są problemy.Może to tylko przypadek,zle zanm szreg osób,ktore po takim wczesnym usg lądowały w szpitalu na podtrzymaniu,albo tracily maleństwa.
Cieszę się,że u Was wszystko ok:)
ja jeszcze czekam:)do 31 stycznia:)ojej!trzeba się zapisac na wizytę:)
 
Widzisz Edi, a ja sie ciesze ze mialam wczesniej usg. Wiem gdzie i jaki jest krwiak i ze musz sie oszczedzac, brac leki. Dzieki temu mam szanse uratowac maja dzidzie. Wiesz, zawsze jest za przeciw.
 
reklama
Mi tak jakoś trochę przykro jest, że jeszcze nie widziałam swojego dziecka na USG, że nie upewniłam się czy wszystko w porządku. Nie wiem sama czemu lekarz nie zrobił mi tego badania (ma w swoim gabinecie USG). Tyle, że teraz sobie myślę jak ma być tak będzie - do tej pory mu bardzo ufałam, dobrze na tym wyszłam, więc zobaczę i teraz. Pewnie wie, co robi...

Pozdrawiam, Marta
 
Do góry