reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze badania

reklama
Odpowiedź była w innym wątku :laugh:
Wszystko z dzidzią dobrze,chociaz ja jak zwykle zaczęłam się zamartwiać,bo w różnych miejscach piszą,że 11 tydziń to ok.50-60mm a u mnie 40mm.
No,ale skoro lekarz mówi,że wszystko jest jak trzeba to chyba muszę mu zaufać.
Jakoś częściej mi te wizyty wychodzą,ale to może przez niedawne cięcie?
 
Edi! Ja też się naczytałam że dzidzie powinny mieć ok 3,5cm a miały ok2 i też lekarz powiedział, że to jest dobrze, Może to inne wymiary podają? Bo lekarz mierzy od główki do tyłka, a w necie może są wymiary do stóp?? ;)
 
Edi, te wzyty to na pewo przez niedawne ciecie. Macica jest oslabiona i Twoj organizm tez duzo wysilku wlozyl w ciaze a teraz w tak krotkim czasie kolejna. A esli chodzi o dzidzie to moje "ksiazkowe" staja sie ok 12 tc a wczesniej zawsze mniejsze.
 
Ja idę na usg dzisiaj! też się okarze :)

Edi skoro lekarz stwierdził że jest ok to jest ok!! ;) nie martw się - nie wiem skąd na necie w takim razie te informacje, mogliby je uzupełnić :laugh:
 
reklama
Do góry