reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Dziewczyny chyba większośc dzieci w brzuszkach szaleje w porach nocnych.Nudzi im się,bo mamusie leżą,one nie czują zadnych naszych ruchów więc same się bawią.
 
reklama
Moja od czasu tych wczorajszych skurczy,urzadza mi takie "bablowania" w brzuszku,ze az sie nadziwic nie moge. :D Ale jak mi niedawno,gdy patrzylam w tv,przylozyla w biodro i pecherz,to uuu,az sie skulilam (szczegolnie przy tym drugim :p ).  ::) :p
 
Moja Milenka tez sie wierci tak mocno że momentami jest to nieprzyjemne i boli, ale da się wytrzymać ;)
 
No ja tam nie wiem...
Mi to jakiś słonik rośnie, jak siedzę to muszę trzymać plecy prosto, bo jak się zgarbię to zaraz coś mi się wbija pod żebra, po prostu się nie mieści chyba?
 
Ja mam tak samo chwilami muszę siedziec jakbym kij od szczotki połkneła.Wypina się na wszystkie strony i rśczki czy nóżki wkłada wszędzie gdzie się da.Ale szczerze jakby nas zamkneli w takim małym pomieszczeniu też byśmy się rozpychały.
 
Do góry