reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zachcianki :)

Ja ostatnio widziałam reklame, a w niej truskawki.
Ale mam teraz na nie ochote,jak nie znajde świeże to może chociaż mrożone i zmiksuje z mlekiem!
Oooooo i to jest myśl :)
Polecam

 
reklama
No ja mam takie od mamusi zamrożone i coraz częściej o nich myślę ;)
Mam też malinki w sloiczkach,ale pamietam,że w poprzedniej ciąży mialam po malinkach zgagę i tak jakoś zwlekam....
Ogólnie to chyba bardziej w ciąży jest mój mąż,bo ostatnio zwiększył się mu apetyt,a powinien uważać z jedzonkiem bo już ma..."otyłość"!!!!
Nie potrafię go zmobilizować,żeby schudł.Boję sie,że jeso serce w końcu nie wytrzyma :(albo kręgosłup,albo licho wie co jeszcze może sie przytrafić :(
Może wiecie jak wejśc facetowi w tym względzie na "ambicje"?
 
Wiesz co Edi, wydaje mi się,że z facetami to jest większy problem.
Nie mam dobrego pomysłu,bo i problemu jako takiego z moim mężem nie mam!
Może obiadki mniej tłustawe?A najgorzej by było gdyby lubił słodycze,bo to czasami jest jak nałóg
::)
 
Edi jeśli chodzi o facetów to nic ich nie mobilizuje jak sex. Powiedz mu aby stanął prosto nago i niech spojrzy w dół. Jak zobaczy swoje przyrodzenie to jeszcze jego nadwaga nie jest zła ale jeśli aby zobaczyć musi spojrzec w lustro to znaczy że ma tzw "lustrzyce" :) a to powiedz mu na pewno zmniejszy jego aktywnosć. Nie wiem jak to będzie u ciebie ale u mojej koleżanki zadziałało, mąż schudł tak ze brzusio płaskie sie zrobiło a juz mial dosć zaawansowana lustrzycę ;D
 
Boję się,że taki eksperyment bo urazi...
Bądź co bądź ja go bardzo kocham :D tylko chcę żeby był zdrowy a z taką wagą to raczej trudno...
 
Ja się śmieję, że chyba jedno z bliźniąt jest złośliwe bo co drugi dzień rano mam mdłości a tak w ogóle to się śmieję, że są mało wymagające bo ja właściwie na nic nie mam ochoty.
 
reklama
Do góry