reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pierwsze dni maluszka - kosmetyki

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny Mam prośbę, znacie jakieś dobre kosmetyki dla niemowląt, które są sprawdzone i nie zaszkodzi dzieciątku ? Jestem w pierwszej ciąży i już niebawem na świecie pojawi się moja córeczka I nie wiem co powinnam kupić teraz tego jest tyle na rynku że aż mam mętlik w głowie Co bym potrzebowała na te pierwsze dni maluszka? Z góry dziękuję Wam za pomoc

reklama

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My mamy hippa, oliwka, płyn do kąpieli i żel myjący. Tego ostatniego używamy od ok. 3 mca. Wtedy zmieniłam oliwke na balsam.
Kapiemy każdego dnia, to nasz rytuał. Pępowina na sucho. Raz psiknelam octaniseptem.

Plus linomag do pupy. Nie polecam super Ekodermy - u nas się nie sprawdziła.

Polecam za to miski do mycia pupy - takie trzy komorowe. Plus waciki kindii. A do wytarcia na sucho reczniczki jednorazowe tami.

Dasz radę :)
Dobry skład ma babydream z Rossmana.

reklama

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Nie proponuje stosowania emolientów jeżeli nie będzie stwierdzona jakaś alergia lub problemy skórne. Jeżeli wszystko będzie w porządku to takie kosmetyki typu właśnie Eloderm więcej szkody wyrzadzą niż pożytku. Ja również polecam Hipp i Babydream.

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ja dopóki nie odpadła pępowina to ani nie kapalam maluszka ani niczego nie używałam. Z gownem się takie dziecko nie bije przecież...

Rozwiązania
0
Czyli co mam maluszka nie myć ??
Bo nie rozumiem Pani wypowiedzi , przecież niemowle także się poci i nie musi tarzac się w " gownie " jak to Pani stwierdziła ale różne czynniki wpływają na to iż może być brudne. Raczej z tej rady nie skorzystam, Dziękuję

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny Mam prośbę, znacie jakieś dobre kosmetyki dla niemowląt, które są sprawdzone i nie zaszkodzi dzieciątku ? Jestem w pierwszej ciąży i już niebawem na świecie pojawi się moja córeczka I nie wiem co powinnam kupić teraz tego jest tyle na rynku że aż mam mętlik w głowie Co bym potrzebowała na te pierwsze dni maluszka? Z góry dziękuję Wam za pomoc
Najlepiej nie używać niczego na samym początku. Takiemu maluszkowi wystarczy czysta woda. A później musisz wybrać sobie coś co będzie Ci odpowiadać. Ja polecam mediderm.

Lajla89

Rozwiązania
0
Póki dziecko nie ma uczulenia, nie ma suchej skóry czy atopowego zapalenia to lepiej emolientow nie stosować, ani medidermow to są kosmetyki dla skóry wymagajacej.

reklama

Mamafasolki

Rozwiązania
6
My mamy hippa, oliwka, płyn do kąpieli i żel myjący. Tego ostatniego używamy od ok. 3 mca. Wtedy zmieniłam oliwke na balsam.
Kapiemy każdego dnia, to nasz rytuał. Pępowina na sucho. Raz psiknelam octaniseptem.

Plus linomag do pupy. Nie polecam super Ekodermy - u nas się nie sprawdziła.

Polecam za to miski do mycia pupy - takie trzy komorowe. Plus waciki kindii. A do wytarcia na sucho reczniczki jednorazowe tami.

Dasz radę :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry