reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy - wczesne

Liilijka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2019
Postów
23
Miasto
Toruń
Hej dziewczyny, może któraś z Was będzie w stanie mi choć trochę pomóc. Może któraś miała poprostu podobnie.
Sobota owulacja potwierdzona 4 testami. Przytulanki i w sobote i w niedzielę po kilka razy.
Od środy delikatne mrowienie w podbrzuszu, strasznie tłusta cera.. nigdy takiej nie miałam, potliwość z nieprzyjemnym zapachem, piersi mnie nie bolą, ale.. nigdy nie odczuwałam przyjemności z pieszczoty piersi, a od środy każdy dotyk wprawia mnie wręcz o dreszcze. Coś bardzo dziwnego i ogromna zmiana u mnie. Dodatkowo dzisiaj silny, kłujący, trochę.. bulgoczący ból jajnika prawego. Nie moglam się nawet wysmarkać. Dodatkowo popołudniu zaczął mnie tępo pobolewac jajnik lewy. Termin miesiączki. 7.10.. czy któraś z was czuła po prostu, że to ciąża? 3 cykle starań i żadnych wcześniejszych objawów, jestem na nie wyczulona i potrafię je odgadnąć subiektywnie. Buziaki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Moje pierwsze objawy w 25 dc to ogromne zmęczenie wieczorem, woda, która zawsze piję przestała mi nagle smakować, czułam jej metaliczny posmak. Brzuch mnie nie bolał jak zwykle na 2 dni przed @, czasami tylko zakłuło. 27 dc rano zrobiłam test i ujrzałam 2 kreski. Co prawda ta druga była blada. Po kilku dniach zaczęły się mdłości, mniejszy apetyt, ból piersi. Aktualnie jestem w 13 tygodniu :) a w pierwszej ciąży z kolei w dzień spodziewanej miesiączki potrawy mi dziwnie śmierdziały, nie ma wszystko miałam apetyt.
Ja mialam ostre klucie jajnika w 25 dniu cyklu. Cykle 30 dniowe. Jest ciąża:) objaw przed @ miałam taki że bolał mnie normalnie brzuch jak na okres ale dodatkowo jakby wkoło macicy był też bol. Teraz wiem że poprostu się powiekszala juz:) A reszta objawów od 6 tygodnia, dzis 13 tydzien i nie odpuszczaja:p
Daj znać jak u Ciebie wyjdzie.
Trzymam kciuki za 2 kreski:*
 
reklama
Oczywiście trzymam kciuki, żeby to była ciąża :). Daj znać jak zrobisz test i nie rób przed spodziewana miesiączka. Wiele dziewczyn tak robi, wychodzą negatywne i jeszcze więcej myśli w głowie, doszukiwanie się kreski, której nie ma itd :)


Nie no gdzie.. łącznie przez 3 miesiące starań, zrobiłam 1 test! Więc nie jest ze mną źle. :) akurat w dzień planowanej miesiączki obchodze swoje 24 urodziny, a nóż widelec będzie prezent! Dam znać i dziękuję za rozmowę
;*
 
ja w ogóle nie miałam objawów ciąży... nawet przeczekałam 4 czy 5 dni po spodziewanej @ i mnie tknęło, że może by test zrobić :p
Pierwsze dolegliwości dop. w 15tc :p
 
ja w ogóle nie miałam objawów ciąży... nawet przeczekałam 4 czy 5 dni po spodziewanej @ i mnie tknęło, że może by test zrobić :p
Pierwsze dolegliwości dop. w 15tc :p


Moja mama czuła od razu, starała się o mnie 11 lat. Dwa dni później miała bóle brzucha, chociaz ona twierdzi, że wiedziała od razu i miała tak potem z resztą nas,. razem całą 4 :D ja nic nie czułam przez poprzednie cykle, nawet nie robiłam testów, nawet gdy @się spóźniał, a tym razem kurde.. no coś czuję. Aczkolwiek się nie napalam. :D
 
Hej dziewczyny, może któraś z Was będzie w stanie mi choć trochę pomóc. Może któraś miała poprostu podobnie.
Sobota owulacja potwierdzona 4 testami. Przytulanki i w sobote i w niedzielę po kilka razy.
Od środy delikatne mrowienie w podbrzuszu, strasznie tłusta cera.. nigdy takiej nie miałam, potliwość z nieprzyjemnym zapachem, piersi mnie nie bolą, ale.. nigdy nie odczuwałam przyjemności z pieszczoty piersi, a od środy każdy dotyk wprawia mnie wręcz o dreszcze. Coś bardzo dziwnego i ogromna zmiana u mnie. Dodatkowo dzisiaj silny, kłujący, trochę.. bulgoczący ból jajnika prawego. Nie moglam się nawet wysmarkać. Dodatkowo popołudniu zaczął mnie tępo pobolewac jajnik lewy. Termin miesiączki. 7.10.. czy któraś z was czuła po prostu, że to ciąża? 3 cykle starań i żadnych wcześniejszych objawów, jestem na nie wyczulona i potrafię je odgadnąć subiektywnie. Buziaki dziewczynki

Na fizyczne typowe objawy ciążowe - stanowczo za wcześnie, ale podświadomie można coś czuć, choć to bardzo indywidualna sprawa i może być niestety myląca, jak się bardzo chce;)
Ja na tydzień przed @, zaczęłam nagle chudnac zamiast tyc, a zawsze przed @ przybywało mi ok 2 kg, bo zbierała mi się woda. I zupełnie straciłam ochotę na %, w tym moje ulubione chardonnay;) wiec juz dzien przed @ robilam test.
Życzę dwóch II :)
 



Jedyne co utrzymuję mi się cały dzień to ból jajników. Raz bulgocze, raz aż piecze.. czasami boli i lewy, ale jest to tępy ból. Prawy jajnik kłuję. Nie nakręcam się, naprawdę. To mój 3 cykl starań, więc wszystko przede mną. Po prostu wcześniej nie zauważyłam nic..dwa miesiące starań i nie czułam nic,a teraz jednak.. zobaczymy i dziękuję z calego serducha <3
 
reklama


edyne co utrzymuję mi się cały dzień to ból jajników. Raz bulgocze, raz aż piecze.. czasami boli i lewy, ale jest to tępy ból. Prawy jajnik kłuję. Nie nakręcam się, naprawdę. To mój 3 cykl starań, więc wszystko przede mną. Po prostu wcześniej nie zauważyłam nic..dwa miesiące starań i nie czułam nic,a teraz jednak.. zobaczymy i dziękuję z calego serducha <3
 
Do góry