reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro

reklama
A wiesz już czym będziesz stymulowana?
Mam taką rozpiskę. Właśnie zaczęłam plamić więc pewnie jutro się rozkręci to w sobotę będę w 2dc i zacznę stymulacje
IMG_20210602_172924.jpeg
 
Mam taką rozpiskę. Właśnie zaczęłam plamić więc pewnie jutro się rozkręci to w sobotę będę w 2dc i zacznę stymulacje Zobacz załącznik 1278457
A miałaś długi czy krótki protokół? Ja mam długi i jestem w 3 tygodniu łykania tabletek, lekarz kazał kupić 2 opakowania bo mówił że jedno nam nie starczy więc jestem ciekawa jak to będzie wszystko wyglądało
 
A miałaś długi czy krótki protokół? Ja mam długi i jestem w 3 tygodniu łykania tabletek, lekarz kazał kupić 2 opakowania bo mówił że jedno nam nie starczy więc jestem ciekawa jak to będzie wszystko wyglądało
Szczerze mówiąc nie wiem co to długi i krótki protokół. Po ostatnie stymulacji Lamettą nie pękł mi pęcherzyk więc przez miesięc musiałam brać anty. Teraz skończyłam i byłam na wizycie. Ginekologicznie jest wszystko w porządku więc zaczynam stymulacje do in vitro. Ok 7dc monitoring, ok 12-14dc punkcja.
 
Będzie dobrze, ja już się nie mogę doczekać hehehe. Ale jeszcze przyjdzie mi uzbroić się w cierpliwość
Nie było źle ale bardzo się stresowałam... Po zrobieniu zastrzyku tak z 5min bardzo szczypało mnie miejsce podania... Aż się zastanawiałam, czy mi igła nie została [emoji23] ale po paru minutach to uczucie zniknęło a igła jest na swoim miejscu [emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu 7dc. Endo 8.7, na prawym ok 7 pęcherzyków, na lewym ok 9. Póki co mają ok 10mm. Pobrali mi krew na estradiol i progesteron (jaki wynik jest dobry?). W poniedzielek mam kolejną wizytę a w pt najprawdopodobniej punkcja.
 
reklama
Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu 7dc. Endo 8.7, na prawym ok 7 pęcherzyków, na lewym ok 9. Póki co mają ok 10mm. Pobrali mi krew na estradiol i progesteron (jaki wynik jest dobry?). W poniedzielek mam kolejną wizytę a w pt najprawdopodobniej punkcja.
super, trzymam kciuki żeby ładnie urosły. Ja zaczynam stymulację 21 czerwca
 
Do góry