reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro

Mimi94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
5 738
Hej, mam 27 lat od 2 lat bezskutecznie staramy się o dziecko. Najprawdopodobniej w maju przystąpimy do procedury in vitro. Mogłaby mi któraś z Was opisać jak to wygląda? Kiedy wizyty, jak często, zastrzyki sama podaje czy muszę do kliniki jeździć? W teorii wiem co, kiedy i jak będzie się działo. Ale tak z praktycznego punktu widzenia. Może to i głupie ale boję się o grafik w pracy, czy dam radę to pogodzić czy może lepiej od razu iść na l4. Po punkcji na pewno pójdę na zwolnienie..
 
reklama
Przycupnę tu jeśli pozwolicie. Wątek “ kto po in vitro" jest strasznie gęsty i trochę giną w nim pytania :) super, ze jest osobny!
 
Przycupnę tu jeśli pozwolicie. Wątek “ kto po in vitro" jest strasznie gęsty i trochę giną w nim pytania :) super, ze jest osobny!
Jest ale nie ma chętnych do odpowiedzi [emoji846]
Ja jestem trochę zielona w temacie.. Nastawiałam się na czerwiec/lipiec a dzisiaj się dowiedziałam że w następnym cyklu już
 
Jest ale nie ma chętnych do odpowiedzi [emoji846]
Ja jestem trochę zielona w temacie.. Nastawiałam się na czerwiec/lipiec a dzisiaj się dowiedziałam że w następnym cyklu już
Moze nas jeszcze ktos poratuje odpowiedzią :) u nas zfiagnozowany czynnik męski nieplodnosci i tez info, ze in vitro. Szukam kliniki i rozgladam się za dofinansowaniem. Wy w jakim mieście działacie? :)
 
reklama
Do góry