reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro

Inseminacja gdy nasienie jest źle. U nas jest książkowe.
A chyba że tak. U nas jest sytuacja taka że ja mam niedrożny prawy jajowód, mąż niby nasienie dobre, ale morfologia 1%, ale lekarz stwierdził że przy takiej ilości plemników ten 1% nie ma.na to wpływu.
Teraz leci drugi cykl po drożności, owulację czułam z lewego więc zobaczymy co to wyjdzie, ale ewentualnie zapisałam się na stymulację na początek maja, spróbuję dwa razy że stymulacja, jeśli się nie uda też się chyba zdecydujemy na in vitro. Aczkolwiek lekarz jeszcze wspominał właśnie o inseminacji.
 
reklama
A chyba że tak. U nas jest sytuacja taka że ja mam niedrożny prawy jajowód, mąż niby nasienie dobre, ale morfologia 1%, ale lekarz stwierdził że przy takiej ilości plemników ten 1% nie ma.na to wpływu.
Teraz leci drugi cykl po drożności, owulację czułam z lewego więc zobaczymy co to wyjdzie, ale ewentualnie zapisałam się na stymulację na początek maja, spróbuję dwa razy że stymulacja, jeśli się nie uda też się chyba zdecydujemy na in vitro. Aczkolwiek lekarz jeszcze wspominał właśnie o inseminacji.
My walczymy 2lata. Non stop na lekach. Każdy miesiąc to stymulacja.. Wszystko dobrze, wyniki ok, drożność ok, nasienie ok. Pęcherzyki rosną, endo ładne. I nic
 
Jest ale nie ma chętnych do odpowiedzi [emoji846]
Ja jestem trochę zielona w temacie.. Nastawiałam się na czerwiec/lipiec a dzisiaj się dowiedziałam że w następnym cyklu już
Ja też dopiero będę zaczynała procedurę, czekam na wyniki kariotypu i w maju może ruszę ze stymulacja.
 
Moze nas jeszcze ktos poratuje odpowiedzią :) u nas zfiagnozowany czynnik męski nieplodnosci i tez info, ze in vitro. Szukam kliniki i rozgladam się za dofinansowaniem. Wy w jakim mieście działacie? :)
Ja leczę się w Bydgoszczy ale transfer będzie w Gdańsku
 
My walczymy 2lata. Non stop na lekach. Każdy miesiąc to stymulacja.. Wszystko dobrze, wyniki ok, drożność ok, nasienie ok. Pęcherzyki rosną, endo ładne. I nic
Ja jestem po 6 inseminacjach nasieniem dawcy, moje wyniki dobre, wszystko ładnie i pęcherzyk i endometrium i też lipa 😔
 
My walczymy 2lata. Non stop na lekach. Każdy miesiąc to stymulacja.. Wszystko dobrze, wyniki ok, drożność ok, nasienie ok. Pęcherzyki rosną, endo ładne. I nic
To faktycznie człowieka może szlag trafić, jeszcze jak jest problem to można nad nim pracować, ale jak wszytsko jest ok a ciąży brak to dopiero nerwy.
 
reklama
Bo w Gdańsku mają te mroźnie czy jak to się tam nazywa 🤔😛 będę miała z mrozakow transfer bo mam wysokie amh i lekarz boi się hiperstymulacji i po publikacji chce mi dać miesiąc na odpoczynek
Po punkcji miało być a nie publikacji, ahhh ten słownik 😤
 
Do góry