reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

Basia u mnie tez tak slabo, rzadko sie malenstwo odzywa. Mamy jeszcze czas na regularne ruchy, nie martwcie sie dziewczyny, jeszcze bedziemy mialy dosc kopania:-)
 
reklama
tylko czasem czuje delikatne musniecia dzidziusia, też nie moge sie doczekać porządnych kopniaczków! Ale nie pozostaje nam chyba nic innego jak zaufac doświadczonym mamuśkom i poczekać cierpliwie :-)
 
no ja bym się pewnie wcale nie martwiła gdby nie to że przez kilka dni czułam intensywnie a potem ucichło...no ale tłumaczę sobie że może pozycję zmieniło...no ale niepokój pozostaje, dziś idziemy na basen więc może się odezwie bo ostatnio na basenie brykało
 
Ja czuję już od 10 dni, ale nieregularnie. czasem przed południem prawie bez przerwy wiercenie, a przez resztę dnia - nic. A ruchy dzidzi są coraz wyraźniejsze.
Najczęściej czuję kiedy jestem w pozycji siedzącej.
 
reklama
ooo deli jak fajnie - to pewnie jak się tak poczuje premierowo - to az dreszcze przechodza...ciekawe kiedy ja poczuje i w jakiej sytuacji wtedy bede - mam nadzieje ze będe mogła się nimi delektowac...pewnie cała zamrę na chwilke:-D
 
Do góry