reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
ja jak byłam niemowlakiem to strasznie ruchliwym ale w brzuchu tez ruchliwa byłam -zostało do dzis dnia;-)

a swoją drogą byle w nocy spało bedzie dobrze...
 
A mój od paru dni jest strasznie leniwy... nic nie pomaga, rusza się tylko wtedy, gdy sam ma na to ochotę :-) zastanawiam się, czy zbiera siły przed porodem?:szok:
 
Raektywowałyśmy watek Wzrost i waga naszych dzidzi, a tylko patrzeć, jak wątek pierwsze ruchy ożyje na nowo i będziemy w nim opisywały pierwsze kroczki naszych pociech:tak::szok::rofl2:
 
reklama
drogie panie...wszystkiektore pytaja ginekologow kiedy czuje sie ruchy dziecka....
lekarz mowi o danych przyblizonych..... tak jak np z waga... ksiazkowa powinnysmy przytyc 12 kg... a ile z was przytylo 30???? a moze tylko 5????
ja poczulam pierwsze ruchy mojej Zuzi w 16 tygodniu i jestem pewna ze to nie byly jelita....
teraz znow jestem w ciazy w 12 tyg i juz cos czuje... i wiem ze to nie jelita bo znam doskonale to uczucie....
kazda ciaza jest inna.... tak czy inaczej napewno te ruchy w koncu poczujecie:)
pozdrawiam:)
 
Do góry