reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Mój synek ostatnio też raczej spokojny jest, on zresztą raczej nigdy nie traktował mnie jak worek treningowy. :-)
Czasem ma bardzo ciche dni, ale staram się nie wariować. :-p Wieczorem, po kolacji, zawsze się przeciąga i rano około 8.00 też daje znać, więc myślę, że jest OK. :tak:
 
reklama
Ale se macie fajnie... mnie Wojtas ostatnio ok. 6.00 budzi na siku solidnym walnieciem glowa w partie dolne...nawet nie w pecherz, ale normalnie, jakby chcial wyjsc:baffled:
 
Moja córcia to wyprawia takie rzeczy z moim brzuszkiem, że aż się czasami dziwie jak to możliwe. Wygina się jak paragraf, a w szczególności jak bawi się z tatą w kopanego wieczorami. U mnie to koniec 38 tygodnia i mała miała się uspokoić z powodu zbyt małej powierzchni mieszkalnej;-), ale coś nie zamierza i tłucze po żebrach tak mocno jak tylko potrafi:-)
 
Moja córcia to wyprawia takie rzeczy z moim brzuszkiem, że aż się czasami dziwie jak to możliwe. Wygina się jak paragraf, a w szczególności jak bawi się z tatą w kopanego wieczorami. U mnie to koniec 38 tygodnia i mała miała się uspokoić z powodu zbyt małej powierzchni mieszkalnej;-), ale coś nie zamierza i tłucze po żebrach tak mocno jak tylko potrafi:-)
moja od 5 dni spokojna...ktg bylo grane...jest ok...ma malo miejsca. 8 kwietnia na usg i podejma decyzje czy czekamy czy rozwiazujemy. aha i lekarze prosili zebym nie sugerowala sie OM bo mialam nieregularne @ i tabsy byl tyz grane...takze obstawiaja ze do 16 sie rozpakuje
 
Mój synek ostatnio też raczej spokojny jest, on zresztą raczej nigdy nie traktował mnie jak worek treningowy. :-)
Czasem ma bardzo ciche dni, ale staram się nie wariować. :-p Wieczorem, po kolacji, zawsze się przeciąga i rano około 8.00 też daje znać, więc myślę, że jest OK. :tak:

Ma_Dunia ciesz się, że maluch spokojny. Moja córa w brzuchu była raczej mało aktywna i nieraz się denerwowałam, ale lekarka mnie uspokajała, że będę miała spokojne dziecko:) I wiesz, to się sprawdza. Mała jest aniołkiem (odpukać:). Tak po prostu ma. W brzuchu się ujawnił jej spokojny temperament.
 
reklama
tak bardzo na nie czekałam a teraz raptem parę dni i znów nie będzie kopniaczków w brzuszku... muszę się nimi nacieszyć póki jeszcze mogę :happy:
 
Do góry