reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

biedna jestes, a u mnie znow sie ogrzewania popsulo a ham inzynier dopiero jutro bedzie :) seidze w dwuch bluzach a po zakupach jak w koncu na nie pujde to rozpalam w kominku
 
reklama
No o mój synek w dzień jest mało aktywny:-( zaczyna buszowac tak najbardziej od 21 do ok 2 i później od 4 do 6 :-(Więc nie daje mi spać;-)Ale powiem wam , że przez trzy dni sie prawie wcale nie ruszał to myślałam, że umrę z niepokoju:-( ale sie schizuje ;-)
 
biedna jestes, a u mnie znow sie ogrzewania popsulo a ham inzynier dopiero jutro bedzie :) seidze w dwuch bluzach a po zakupach jak w koncu na nie pujde to rozpalam w kominku

to tez nie masz wesoło, taka zimnica w domu to nic przyjemnego. Ja chociaz leze na wyrku, z lapkiem na kolanach, kawusią w łapce i oglądam seriale na 42" plazmie.... prawie jak w kinie, tylko popcornu brakuje. W salonie taka duza plazma była w porządku ale w tej małej sypialni to mam wrazenie ze cała przestrzen zajmuje.
najlepsze jest to ze koles od remontu (trafił nam sie przemiły pan) przychodzi o 7-8 rano, gdzie ja w najlepsze śpie, wstaje wiec tylko, wpuszczam go i dalej w wyrko spac ;D

No o mój synek w dzień jest mało aktywny:-( zaczyna buszowac tak najbardziej od 21 do ok 2 i później od 4 do 6 :-(Więc nie daje mi spać;-)Ale powiem wam , że przez trzy dni sie prawie wcale nie ruszał to myślałam, że umrę z niepokoju:-( ale sie schizuje ;-)

no ten niepokój o malszka gdy sie długo nie rusza jest straszny, a moja czesto tak ma gdy mam dość aktywny dzien i duzo chodze i spotykam sie z ludzmi np. odwiedziny, zakupy itp.. a jak w koncu poczuje delikatne ruchy to kamień z serca.
 
dziewczynki,mam pytanie,czy wasze niunki sie teraz coraz mniej ruszaja?bo moj junior ma momenty szalenstwa ale z reguly jest jakis spokojny?dziwi mnie to troszke
 
Sie ciesz... Wojtas jak spi, to spi, ale jak zaczyna sie rozciagac, to ja mam wszystkie konstelacje przed oczami....
 
wolalabym zeby sie rozciagal:-( jak mam cisze w brzuchu to najczarniejsze mysli przychodza mi do glowy
zaraz nazre sie czekolady i poloze na lewym boku--moze sie zlituje
 
reklama
nie nerwujsja moja tez leniwa...to tak jak dziewczyny pisza ma malusio miejsca
nie narzekaj potem jak dostaniesz grzechota po glowie to bedziesz miala dosc ruszania hehehe
 
Do góry