reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

pewnie normalne, ale ze to moja pierwsza dzidzia to czasem zaczynam wydziwiac:zawstydzona/y: jeszcze tydzien po wizycie chodze cala w skowronkach, ze wszystko ok.. 2 tygodnie od wizyty zaczynam rozmyslac czy wszystko wporzadku, a w 3 tygodniu to juz sie martwie:zawstydzona/y:wsumie nic mi sie takiego nie dzieje, synus szaleje dzien w dzien, nio ale sie martwie..
 
reklama
Madzia_Singh oj zobaczysz jak te 92 dni szybko poleci;-):-) jeszcze tak niedawno czekalysmy, az dzidzia puknie do nas delikatnie, a teraz juz dostajemy mega kopy:-D hi hi
nio a mi wlasnie wpadly jakies chore mysli do glowy:zawstydzona/y: chyba juz powoli zaczynam wariowac:baffled: wy tak piszecie o tych kopach pod zebra, a ja nic takiego nie czuje:no: w pecherz owszem, zwlaszcza wieczorem jak ide spac:dry:ale pod zebra nic a nic:zawstydzona/y: nio i tak mi wpadlo do glowy, ze moze dzidzia ma za krotkie nozki, albo cos:zawstydzona/y:siedze teraz i sie sama nakrecam:dry: chyba dawno nie mialam ciekawszych powodow do zmartwien i wymyslam glupoty:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dokładnie, wymyślasz głupoty :tak: ja też nie czuję kopów pod żebrami, może mamy niżej brzuszki i dlatego , albo maluszki tak są odwrócone. Nic się nie martw na pewno nie ma za krótkich nóżek :-D
 
U mnie mały się rozochocił i coraz częściej ma napady nad aktywności :D cieszę się niesamowicie z każdego nawet małego ruchu więc takie małe pobudzenie to coś niesamowitego. Teraz od dłuższego czasu przeciąga się pod prawymi żebrami... Jeszcze tylko nie wychodz\i nam rozpoznawanie czy kopie czy boksuje i gdzie ma główkę :p
 
mi się wydaje, że jest głową w dół, a rano jak się przeciąga to nóżki pod żebra ładuje - no ale tylko dlatego tak sądzę,że pamiętam te ruchy w tych samych miejscach co w pierwszej ciąży, jak Maks był już głową w dół:sorry2:

poza tym ratunku - moje dziecię rusza się caluteńki Boży dzień!!! - czy on nie śpi?? i nie zamierza spać w przyszłości???
 
Ostatnia edycja:
Koga tlumacze mojemu Juniorowi, ze zgodnie z tym, co pisza, powinien 70 - 80% przesypiac, ale on wyraznie olewa matke juz od pierwszych chwil zycia swego....szaleje przeroznie, aktualnie mamy od godziny spokoj...
 
a moje ma dzis spokojny dzien. buszowalo w nocy jak wrcalam do luzka z wyprawy na siku to kopalo i nie dawalo zasnac. teraz on spi mam chec puscic glosniej muzyke czy cos i go obudzic :) wredna jestem co??
 
witam wszystkie :)
to moj pierwszy post ;)
co do ruchow dzidzi - jak chodzilam z synkiem w ciazy, ktory byl ulozony posladkowo, jakos specjalnie uciazliwe nie bylo jego wiercenie i kopanie, a teraz, kiedy druga dzidzia ma wiecej miejsca i ma nozki u gory, to czasami jest tragedia...:-( szczegolnie kiedy braciszek ja przygniata... ;-)
 
reklama
moja od 1,5 tyg daje popalic ale normalnie brzuch lata na wszystkie strony i ma w dupce malej czy mama chodzi czy siedzi czy lezy...chcialabym zobaczyc jej minke jak kopie...pewnie cieszy sie od ucha do ucha...
 
Do góry