aniolek20k
Fanka BB :)
moja mala bardzo grzeczna az czasami myslalam ze za bardzo ale ruchliwa zato strasznie i tak se mysle ze jak drugie tez bedzie taki spidi to oszaleje

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.




i nagle rozpycha się na całego, a czasem mam wrażenie, że szpagaty robi 

ale i tak baaardzo to lubię 



synusiowi chyba ciasno sie robi, bo ostatnio strasznie sie rozpycha.. nio, ale patrzac na moj niewielki brzusio to wsumie sie nie dziwie;-)wczoraj czytalam artykol, ze juz dzidzia ma malutko miejsca i ze juz nie bedzie takich kopniaczkow jak byly na przyklad miesiac temu.. teraz to solidne pod zebra, w pecherz, albo rozpychanie sie pleckami i pupa w okolicy naszej watroby
nio i ja przechodze wlasnie przez to wypinanie teraz
hi hi jak sie synus zacznie rozpychac, to brzusio robi sie taki nieproporcjonalny i jak to ujal moj mezus wczoraj "krzywy"
hi hi
;-)
No i to wkładnie pod żebra nieznanych mi częsci ciała... czasem przyjemne ale czasem tak silne ze aż boli