reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

moja córcia wyrobiła sobie swój rytm- 3-4 dni rozrabiania dzień i noc a potem 1 dzień odpoczynku i nabierania sił. Do tego ostatnio ćwiczy wypinanie pupy- niesamowicie to wygląda:-)
 
reklama
U mnie wystarczy tylko otworzyć oczy i mały już chyba wie że mamusia wstała i daje tak popalić, że czasem aż boli troszkę :confused: Wariacje mi w tym brzuchu odstawia niesamowite. Martulka, z tą pupcią to u mnie jest to samo :-D Nagle brzuch robi się taki "krzywy" z jednej strony :-D
 
no dzis to mialam brzuch z jednej strony tylko. rano tez mnie kopie mocno ale to pewnie dlatego ze ja lubie pospac a ono biedne glodne i kopie no idz juz cos zjesc :)
 
Też lubię pospać, dlatego wstaje wcześnie, jem śniadanie i kładę się jeszcze na trochę spać :-) I wilk syty i owca cała ;-)
 
Moj Bejbisek kopie raczej z cyklu "matka idz siku"...niestety zdarza mu sie to o 4 nad ranem, kiedy w domu temp okolo 10 stopni...
 
a ja to bym chciała zeby czasami moja niunia tak poszalała w brzuszku jak wam bobaski dają popalic, ale niestety albo i stety emilka jest tak grzeczna ze az mi czasem smutno ze tak mało kopie. Przyyznam ze troche mnie to martwi ze taka nieruchliwa jest, ale ja ponoc tez spioch za niemowlaka byłam to moza moja córcia tez ma to po mnie..
 
ale jaka spokojna bedzie jak sie urodzi bo ponoc jaka w brzuchu taka na swiecie bedzie.
a co sie z toba dzieje?? wszystko ok??? dawno cie nie widzialam
 
reklama
ale jaka spokojna bedzie jak sie urodzi bo ponoc jaka w brzuchu taka na swiecie bedzie.
a co sie z toba dzieje?? wszystko ok??? dawno cie nie widzialam

oby tak było jak piszesz, to moze mnie ominą bezsenne noce ;D

a co ze mną? jakos ostatnio nie miałam natchnienia do pisania, poza tym juz drugi tydzien z upierdliwym przeziębieniem sie męcze ;/
a dzisiaj zaczeliśmy remont!! masakra - wszedzie pył, gruz, materiały budowlane itp..
mieszkam w sypialni, a siku musze do teściów chodzic. Jedyny pożytek z tego ze tak blisko mieszkaja ;D
 
Do góry