reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze siku w nocniku :)

Podobno tak jest i one są wyższe z przodu ale nie widziałam w sklepie jakiegoś wyzszego-nie wiem może ja się na tym nie znam. :(
 
reklama
i jak tam z tym sikaniem???:-)

bo ja dopiero przymierzam sie do kupna nocniczka, a powiem szczerze, że nie mam najmniejszej ochoty, bo Maja 5 sekund w jednym miejscu nie usiedzi, a co dopiero siedzenie na nocniku, ale chyba trzeba powoli zaczynac??????
 
JULKA JUŻ OD WAKACJI KORZYSTA Z NOCNIKA jESZCZE NIE WOŁA ALE KIEDY JĄ POSADZĘ ROBI SIKU CHOCIAŻBY MAŁO ALE ZAWSZE. nAJLEPIEJ ZACZĄĆ UCZYĆ WYSADZANIA DZIECIAKA ZARAZ PO PRZEBUDZENIU A POTEM CO PÓŁGODZINY I W KONCU ZAŁAPIE . jULKA PO PRZEBUDZENIU NIE ZSIKA MI SIĘ W PIELUCHĘ. OD JAKIEGOS CZASU jULKA PRZYKUCA GDY CHCE SIKU A LBO KUPKĘ I JEST TO ZNAK ŻE MAMA NIE ZDĄŻYŁA POSADZIĆ NA NOCNIKU:tak:

cO DO WYBORU NOCNIKA - PROPONUJĘ TRADYCYJNY.. ZADNYCH KOTKÓW CZY PIESKÓW( SUPER NIANIA W KTÓRYMŚ ODCINKU PODAROWAŁA TAKI SWOIM PODOPIECZNYM ALE DO TAKIEGO TRZEBA ZAWSZE ZDEJMOWAC RAJSTOPKI I MAJTKI A DO TRADYCYJNEGO WYSTARCZY OPUŚCIC NA DÓŁ

I JESCZE JEDNA RADA.. gDY DZIECKO ZROBI DO NOCNIKA NALEZY JE CHWALIC _ JULKA TERAZ SAMA SOBIE BIJE BRAWO:-)

ten ciemnorózowy -wyjechał do tesciowej bo ma za wysoki przód
 
PYCHA cieszę się...a przy okazji wiesz jaka oszczędność pieluchomajtek...(normalnego pampersa już od 3 miesięcy nie da rady załozyć)
 
My też siedzimy na nocniczku od 2 miesięcy ;-) Na razie z różnych efektem ale młody bardzo to lubi. Dostaje gazetkę, klamerki do zabawy. No i oczywiście chwalony za kazde siusiu też zaczął bić sobie brawo sam. Madzia 33 taki nocnik to by nam się przydał ;-) Kupiłam normalny (wadą jest pozytywką ale nigdzie nie mogłam kupić bez) no i jednak u chłopców przydałby się z wyższym przodem z wiadomych przyczyn.
 
no i kupilismy dzis nocniczek

i przed kapiela, jak porozbierałam Majkę, to chciałam ją posadzic, żeby zobaczyć co i jak, ona oczywiście zaczęła krzyczeć i sie wyrywac, ale przytrzymałam ją chwilke i ..............zrobiła siku, chyba ze złości :-D:-D:-D
 
reklama
dziś juz mamy za sobą 2 posiedzenia na nocniczu i za każdym razem Majcia zrobiła si si i to bez dłuższego czekania :happy::happy::happy: jestem w szoku :szok: nie wiem może to akurat przypadek :confused:
 
Do góry