reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze starania- testy owu

Emilcia88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2020
Postów
3 215
Hej. Od grudnia 2019 staramy się o dzidziusia. Z pierwszych poczynań nic nie wyszło- dostałam w styczniu okres. Kupiłam testy owu. Robię je od soboty zgodnie z instrukcją. Według aplikacji w tel którą służy mi jako kalendarzyk powinnam mieć owulacje jutro Ale dzisiejszy test wyszedł negatywny. Czy są tu Panie które mają owulacje w niestandardowe dni? Pozdrawiam
 
reklama
Znam przypadki osób, którym te testy nigdy nie wyszły pozytywnie a owu jednak była i udało się zajść w ciążę (może nie w pierwszym cyklu, ale bez stymulacji, monitoringu itp.).
Ja nie mam takiego doświadczenia, bo u mnie cykle są regularne i testy wychodziły pozytywne wtedy kiedy powinny.
Na Twoim miejscu próbowałabym dalej, każdego dnia, żeby zobaczyć jak to u Ciebie wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Znam przypadki osób, którym te testy nigdy nie wyszły pozytywnie a owu jednak była i udało się zajść w ciążę (może nie w pierwszym cyklu, ale bez stymulacji, monitoringu itp.).
Ja nie mam takiego doświadczenia, bo u mnie cykle są regularne i testy wychodziły pożywne wtedy kiedy powinny.
Na Twoim miejscu próbowałabym dalej, każdego dnia, żeby zobaczyć jak to u Ciebie wygląda.
Tak, planuje robić codziennie aż do miesiączki
 
Ja polecam monitoring owulacji to bardziej dokładne niż testy. W moim przypadku pomogło. Cykle miałam nieregularne i ciężko było przewidzieć kiedy jest owulacja. Zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań, w 24 dniu cyklu.
 
reklama
Musisz się zastanowić, czy naprawdę ślepo ufasz i wierzysz aplikacji na telefon, która Twoją owulację wylicza tylko i wyłącznie na podstawie zaprogramowanego schematu...
Gdybym jej ślepo wierzyła to bym nie robiła testów. Jednak w połowie cyklu owulacje powinna już wystąpić A testy jej nie wykazują. Twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z moim pytaniem
 
reklama
Musisz się zastanowić, czy naprawdę ślepo ufasz i wierzysz aplikacji na telefon, która Twoją owulację wylicza tylko i wyłącznie na podstawie zaprogramowanego schematu...
A ja działam dwa razy na aplikacji i dwa razy się udało 😃 (1 ciąże poronilam w 8 tc, teraz 20 tc). Z tym, że moje cykle od początku są regularne (co 28 dni), więc pewnie ma to duże znaczenie 😊
 
Do góry