reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Dziewczyny chcialabym przelozyc tort masa z kremowki, mascarpone i zmiksowanych malin lub truskawek, tylko w zyciu czegos takiego nie robilam, i nie wiem jakie proporcje?? Macie jakis przepis, lub pomysl?? Nie chce za duzo probowac tej bitej smietany :-)
 
reklama
Koriander ja zamierzam zrobic taki, lub bazowac na nim
Tort Truskawkowy - Przepis
Klementinko jestes boska wlasnie cos takiego swiezego wiosenno-owocowego chodzi mi po glowie, super i te beziki juz gdzies widzialam chyba na MojeWypieki mozna je upiec dzien lub dwa wczesniej z dwoch bialek i cukru pudru, a wygladaja przeslicznie tylko jeszcze szpryce musze nabyc

I te stokrotki :))
 
ja juz nabylam :-D:-D

pierwszy raz bede tort sama robic i sie jaram tym jak malolata
najchetniej juz jeden zrobilabym na probe ale wtedy nie byloby efektu w urodzinki
 
ja juz nabylam :-D:-D

pierwszy raz bede tort sama robic i sie jaram tym jak malolata
najchetniej juz jeden zrobilabym na probe ale wtedy nie byloby efektu w urodzinki
ja tez pierwszy raz w zyciu zawsze chcialam mezowi na urodziny zrobic ale jakos konczylo sie na zwyklych ciastach
Do tego beda podwojne urodziny i sporo gosci bedzie sie przez dom przewijalo wiec stresior dodatkowy :sorry2: Mi sie w tym torcie truskawkowym nie podoba smarowanie bokow smietanka z truskawkami, mysle ze w moim wypadku taki tort wygladalby jak siedem nieszczesc z wiszacymi kawalkami owocow i odpadajacymi od nich bezami. Bede smarowala sama bita smietana cos podobnego robilam kiedys w restauracji mam nadzieje ze efekt bedzie jako taki :-D
 
:-Dja tez raczej podaruje sobie te truskawki z boku, wyszlaby na pewno marmolada
moze dodam tylko beziki po boku jak beda sie trzymac a jak nie to moze obsypie platkami migdalowymi, albo zostawie smietane
 
Klementinka i Koriander podziwiam was za te wypieki, mi to by pewnie wyszedł jeden wielki kleks z bitej śmietany:-D:-D:-D koniecznie poróbcie fotki i pochwalcie się później:tak::tak:
Ja bardzo lubię to stronkę Kwestia Smaku już wiele przepisów wypróbowanych:tak:, szkoda, że dieta mnie ogranicza:sorry2:
 
gosiagro ja w urodzinki sobie pofolguje, a co tam :p A jak tak patrze na twoj suwaczek to kurcze az prawie sie zbieram zeby zaczac dietkowac. Zaraz sie do ciebie usmiechne i poprosze jeszcze raz ksiazeczki na maila :))) Jak nie bedzie neta to je przynajmniej w swietym spokoju bede mogla przeczytac :-D
 
gosiagro ja w urodzinki sobie pofolguje, a co tam :p A jak tak patrze na twoj suwaczek to kurcze az prawie sie zbieram zeby zaczac dietkowac. Zaraz sie do ciebie usmiechne i poprosze jeszcze raz ksiazeczki na maila :))) Jak nie bedzie neta to je przynajmniej w swietym spokoju bede mogla przeczytac :-D

ty lepiej na mnie nie patrz, bo ostatnio to ja przykładem żadnym raczej być nie mogę:-p:-p:-p
ja na urodzinki Majusi też sobie nie pożałuje:-D:tak::tak:
 
reklama
A czy jest ktoś kto nie będzie robił urodzinek??? no bo my chyba nie robimy... tylko będzie teściowa i jej mama, reszta rodziny mojego jest zakręcona i nie zamierzam ich zapraszać, więc będzie skromnie ale rodzinnie ;) więc malutki torcik i coś na grila i po imprezie ;)
 
Do góry